balikesirmeydan

Vali Şıldak’tan Ankara’da Ziyaretler

Vali Şıldak’tan Ankara’da Ziyaretler

Vali Şıldak’tan Ankara’da Ziyaretler

Vali Hasan Şıldak programı kapsamında başkent Ankara’da temaslarda bulundu. Programında çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Vali Şıldak Bakan Yardımcıları ile görüşmelerinde tarım ve eğitim şehri Balıkesir’de yürütülen çalışmaları değerlendirdi.
Vali Şıldak, programına Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy’u ziyaretiyle başladı. Görüşmenin gündeminde Balıkesir’in enerjisi her geçen gün yükselen eğitimi yer aldı. Bakan Yardımcısı Şensoy ile birlikte İl genelindeki eğitim çalışmaları ile Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Şıldak, nazik ev sahipliği ve destekleri dolayısıyla kendisine teşekkür etti.
Vali Hasan Şıldak ziyaretlerine Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki’yle yaptığı görüşme ile devam etti. Ziyarette, her mevsim birçok ürünün hasat edildiği ve ürün çeşitliliği ile “Türkiye’yi Doyuran Şehir” unvanına sahip Balıkesir’de tarım, orman ve milli parklar alanlarında yürütülen çalışmalar değerlendirildi. Vali Şıldak nazik ev sahipliği ve destekleri için Bakan Yardımcısı Tiryaki’ye teşekkür etti.
Programına Roketsan’ı ziyaretle devam eden Vali Şıldak “Savunma Sanayimizin gözbebeği milli gururumuz olan ve bu alanda yaşanan gelişmelerde ön saflarda yer alan kurumlarımızdan birini ziyaret ettik. Roketsan Genel Müdürü Sayın Murat İkinci’ye nazik ev sahipliği için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Vali Şıldak son olarak Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Tezcan’ı ziyaret etti. Dekan Tezcan ile bir süre görüşen Vali Şıldak, ev sahipliği için kendisine teşekkür etti.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ