Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

TÜRKİYE VE BALIKESİR’DE PARTİ İÇİ KAVGALAR AK PARTİ’YE BÜYÜK ZARAR VERİYOR

admin

admin

TÜRKİYE VE BALIKESİR’DE PARTİ İÇİ KAVGALAR
AK PARTİ’YE BÜYÜK ZARAR VERİYOR
Pek çok anket yaınlanıyor.Çoğu da bilimsellikten uzak,ısmarlama anketler.Bu anketlerde muhalefetin oy oranı yüksek yansıtılıyor.
Tamam’
Peki durum AK Parti açısından iyiye mi gidiyor.
Malasef,mesela Balıkesir’de olduğu gibi pek çok AK Partili seçilmiş milletvekili ve Belediye Başkanı ”Siyaset”değil şov ve makam peşindeler.
Parti içinde birbirlerini yiyorlar.Bunlar için muhalefete gerek yok zira parti içindeki birbirleri hakkında söyledikleri AK Partiye daha ağır darbeler indiriyor.
OPTİMAR Araştırma Merkezi Başkanı Hilmi Daşdemir şunları söylüyor:
”Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendi oyu partisinin çok üzerinde görünüyor. Belki parti olmasa Sayın Erdoğan daha yüksek oy alabilir. Çünkü; parti Erdoğan’a yük. Partinin oluşturamadığı sinerji ortada. ”
AK PARTİLİ BAZI İSİMLER BİLE SONUÇLARIN KÖTÜ OLDUĞUNA İNANIYOR!
”Bizim yaptığımız araştırmalara muhalefet inanmıyor. Onları anlıyoruz. Yerel seçim sonuçlarından dolayı bizim sonuçlarımıza inanmıyor olmalarını yadırgamıyoruz. Ama AK Parti’de siyaset yapan bazı milletvekilleri ve etkin pozisyondaki isimler zaman zaman bizim rakamlarımıza inanmıyorlar. Sonuçların daha düşük olduğu yönünde yorumlar yapıyorlar. En büyük problem AK Partililerin heyecanını kaybedip sonuçlarımıza bile inanmama noktasına gelmeleri ve negatif bir enerji yaymaya başlamalarıdır. ”
Özellikler Balıkesir’de Milletvekili,Belediye Başkanları ve parti yöneticileri arasındaki partiye zarar veren hizipleri GAZETE MEYDAN’da daha geniş biçimde kaleme alacağım
ALPASLAN ÇETİN
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ