Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Kılıçdaroğlu ile CHP bugün artık Türkiye’nin göğsüne saplanmış bir hançer niteliğindedir.

Reklam
Kılıçdaroğlu ile CHP bugün artık Türkiye’nin göğsüne saplanmış bir hançer niteliğindedir.
Kılıçdaroğlu ile CHP bugün artık Türkiye’nin
göğsüne saplanmış bir hançer niteliğindedir.
(Sıtkı ŞEREMETLİ)
İhanet örgütü PKK ve HDP ile aynı dili konuşan Kılıçdaroğlu ve CHP artık yabancı ağızlarla konuşmaktadır.
Bu haliyle CHP işgal altındadır.
PKK/HDP ile kol kola yürüyen Kılıçdaroğlu ve CHP’si gelecek nesiller tarafından Türkiye’nin zor gününde hainlerle yaptığı bu iş birliği ile anılacaktır.
Kılıçdaroğlu’nun açıklamasının yer aldığı haberi ibretle okuyun!…
xxx
Kılıçdaroğlu’nun röpörtajında HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ve tutuklu Selahattin Demirtaş’ın açıklamalarını ‘değerli’ bulduğunu açıklaması dikkat çekti.Kılıçdaroğlu Türk ordusunun terörle mücadelesini ‘siyasi şov’ olarak gören Demirtaş’ın Gara açıklamasına destek verdi
HDP’lilerin ‘Gara’ açıklamalarına tam destek
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet gazetesinden İpek Özbey’e verdiği röportajda Gara operasyonu ile ilgili HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ve tutuklu Selahattin Demirtaş’ın açıklamalarını ‘değerli’ bulduğunu açıklaması dikkat çekti.
Kılıçdaroğlu röportajda “Sayın Mithat Sancar’ın da Sayın Selahattin Demirtaş’ın Gara operasyonu dolayısıyla yaptıkları açıklamalar değerlidir” dedi.
Kılıçdaroğlu röportajda Türk ordusunun terörle mücadelesini ‘siyasi şov’ olarak gören Demirtaş’ın Gara açıklamasına destek vermesi dikkatlerden kaçmadı.
KILIÇDAROĞLU’NUN DESTEKLEDİĞİ AÇIKLAMA!
Kılıçdaroğlu’nun desteklediği Selahattin Demirtaş’ın sosyal medyadan yaptığı açıklamasında şu ifadeler yer alıyordu. “Diplomatik yollar yerine, siyasi şov amaçlı operasyon sonucunda ortaya çıkan trajedinin sorumluluğunu HDP’ye ve muhalefete yüklemek de aymazlıktır. Halka hesap vermesi gereken, iktidardır.”
Kılıçdaroğlu’nun desteklediği bir diğer isim olan HDP Eş Başkanı Mithat Sancar da 13 şehidimizin olduğu Gara katliamı ile ilgili partisinin grup toplantısında şu açıklamayı yapmıştı.
“Bu bir infaz mıdır, yoksa ölümler bombardımanların sonucu olarak mı gerçekleşmiştir?”
13 şehidin, PKK tarafından katledilmediğine dair algı oluşturmaya çalışan Sancar’ın açıklamalarının öncesinde benzer açıklamalar PKK ve ABD’den gelmişti. ABD Dışişleri Bakanlığı Gara’daki katliama ilişkin, “Eğer bu saldırıdan PKK’nın sorumlu olduğunu teyit edilirse, en sert şekilde kınayacağız” açıklamasında bulunmuştu
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ