KEPSUT BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL CANKUL GENÇLİK SPOR BAKANINI ZİYARET ETTİ

KEPSUT BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL CANKUL GENÇLİK SPOR BAKANINI ZİYARET ETTİ
Kepsut İlçesinde Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezi, gençlerin büyük ilgisini çekerek bölgenin parlayan yıldızı olma yolunda hızla devam ediyor. Gençlik Merkezimizin etkinlikleri artarak devam ederken, gençlerin talepleri de artış gösteriyor.
Gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve daha fazla hizmet sunabilmek adına, elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz.”diyen Belediye Başkanı İsmai CANKUL Bu çerçevede, ”Gençlik ve Spor BakAnı  Osman Aşkın Bak’ı ziyaret ederek, Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezi hakkında bilgiler sundu..
Kepsut Belediye Başkanı İsmail CANKIL:”Gençlik Merkezimizin artan taleplerini karşılayabilmek amacıyla ek bir bina hakkında istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımız gençlik merkezimizin kapasitesinin genişletilmesi için gerekli talimatları vererek göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Bu desteklerle, gençlerimize daha iyi hizmet sunarak Gençlik Merkezimizi bölgenin parlayan yıldızı haline getirme yolunda ilerleyeceğimize inanıyoruz. Gençlerimize hayırlı olsun.”DEDİ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ