Kepsut Barajı Projesi başlıyor.

 Kepsut Barajı Projesi başlıyor.
 Kepsut Barajı Projesi başlıyor.
Kepsut Belediye Başkanı İsmail CANKUL;
”Vefalı Yurt Kepsut’umuz için tarihi bir gün. Değerli hemşehrilerimiz, yıllardır özlemle beklediği, ilçemiz için can suyu olan, tarım ve ekonomi açısından adeta dönüm noktası olacak bir projenin hayata geçirilme mutluluğunu yaşıyoruz.
25 Mayıs’ta ihalesi yapılan Kepsut Barajı Projesi’nin yasal süreci sorunsuz şekilde tamamlanarak nihai sona ulaştı. Bugün DSİ Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen görüşmelerimizde Barajlar ve Hidroelektrik Santrallar Daire Başkanımız Sayın Muharrem Çağlancı ile Baraj yer teslimi ve ihaleyi alan firmanın yapım anlaşmasını imzaladık.
İnşallah en kısa sürede temel atma töreni ile Kepsut Barajı inşaatına başlanacak. Bu süreçte desteklerinden dolayı özellikle başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı, DSİ Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Akif Balta, Barajlar ve Hidroelektrik Santrallar Daire Başkanımız Sayın Muharrem Çağlancı’ya hemşehrilerim ve şahsım adına şükranlarımı sunuyor, yer teslimi ve imza töreninde bizi yalnız bırakmayan çok değerli AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Sayın İsmail Ok, Sayın Dr. Mustafa Canbey ve Sayın Ali Taylan Öztaylan’a teşekkür ediyorum.
Vefalı Yurt Kepsut’umuza hayırlı uğurlu olsun. Bu büyük projenin Kepsut’umuz ve ilçemiz için hayırlı ve bereketli bir geleceğin başlangıcı olmasını dilerim.”
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ