Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Bugün Anneler Günü… Fedakarlığın sembolü annelerimiz için bugün her kesimden mesaj var.

Reklam
Bugün Anneler Günü… Fedakarlığın sembolü annelerimiz için bugün her kesimden mesaj var.
ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

 

Bugün Anneler Günü… Fedakarlığın sembolü annelerimiz için bugün her kesimden mesaj var.
ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Bugün Anneler Günü… Fedakarlığın sembolü annelerimiz için bugün her kesimden mesaj var. Sizler için Milliyetçi hareket Partisi ve Milliyetçi Ülkücü kuruluş ve kişilerin mesajlarını toparladık.
KİM NE DEDİ?
Devlet BAHÇELİ (MHP Genel Başkanı): Üzerimizdeki emeklerini saymakla bitiremeyeceğimiz, sevgi ve fedakârlık simgesi muhterem annelerimizin yarın kutlanacak Anneler Günü’nü tebrik ediyor, hepsine sağlık, sıhhat ve selamet diliyorum. Ebediyete irtihal etmiş annelerimize Allah’tan rahmetler temenni ediyorum.
Prof. Dr. Kamil AYDIN (MHP Genel Başkan Yardımcısı): Annesizliğin her yaşta kimsesizlik olduğunun hissiyatıyla, başta şehit anneleri olmak üzere her günün sahibi tüm annelerin bu özel gününü kutlar saygılar sunarım.
İsmet BÜYÜKATAMAN (MHP Genel Sekreteri): Aziz şehitlerimizin anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.
Ebedîyete irtihal eden annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum.
Abdurrahman BAŞKAN (MHP Antalya Milletvekili): Hayatımızı borçlu olduğumuz Annelerimiz,Sizleri sadece Anneler Gününde değil varlığımızı idrak ettiğimiz her an Sevgi ve saygıyla anıyor, bu duygu ve düşüncelerle başta Şehit Annelerimiz olmak üzere tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!
İlkay Varol DEMİRKÖSE (MHP Zonguldak İl Başkanı): Cennet Annelerin ayakları altındadır. Dokunması buram buram şefkat ve merhamet, bakması da haysiyet ve hoşgörü olan muhterem annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyor, hepsine sağlık, sıhhat ve afiyet diliyorum. Ebediyete irtihal etmiş annelerimize Allah’tan rahmetler diliyorum.
Bünyamin AVCI (MHP Adana İl Başkanı): Başta Şehitlerimizin emanetleri Annelerimiz olmak üzere, çile ve fedakârlıklarla evlat yetiştirip vatanımıza, milletimize hizmetkar eden tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.
Enver DEMİREL (Etimesgut Belediye Başkanı): Başta Şehit Annelerimiz Olmak Üzere Eli öpülesi bütün annelerimizin  ANNELER GÜNÜ Kutlu Olsun
Önder KAHVECİ (TÜRKİYE KAMU-SEN GENEL BAŞKANI):  Bu vatan için canlarını feda eden şehitlerimizin anneleri başta olmak üzere, ailemizin ve milletimizin temel direği olan tüm annelerimizin bu müstesna günlerini kutluyorum.
Tuncay ŞAŞ (Yeniden Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı): Hayatımızın en değerli varlıkları, sevginin, şefkatin, merhametin, fedakarlığın sembolü, her şeyin en iyisine en güzeline layık olan, en büyük hazinemiz annelerimiz,Başta şehitlerimizin anneleri olmak üzere annelerimizin ANNELER GÜNÜ kutlu olsun.
E.Özge SOYSAL (MHP Kayseri Kadın Kolları Başkanı): Başta Şehitlerimizin anneleri ve Şehit olmuş anneler olmak üzere, Annemin, kızkardeşimin, tüm annelerin ve yüreği anne tüm kadınlarımızın anneler gününü kutluyorum. Ebediyete göç eden annelere de Allah’tan rahmet diliyorum.  Mekanları Cennet Olsun.
Mustafa ALUÇ (MHP Pütürge İlçe Başkanı):  Üzerimizdeki emeklerini saymakla bitiremeyeceğimiz, sevgi ve fedakârlık simgesi muhterem annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyor, hepsine sağlık, sıhhat ve selamet diliyoruz. Ebediyete irtihal etmiş annelerimize Allah’tan rahmetler temenni ediyoruz.’
Suat YILMAZ (MHP Esenler İlçe Bşakanı): Başta Şehit Annelerimiz olmak üzere iki oğlumun Annesi ve bütün Annelerin, Anneler günü kutlu olsun..!
Sinan ATEŞ (Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı):  Cenneti anaların ayakları altına seren bir inancın mensuplarıyız. “Ana başa taç imiş, her derde ilaç imiş. Bir evlat Pir olsa da anaya muhtaç imiş.” Şehit anneleri ve annem başta olmak üzere tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.
Ülkühan TÜRKOĞLU: Sizlerin de anneler günü kutlu olsun! En amansız savaşlara giren,Ülkü yolcusu,kendi canını hiçe sayıp; vatanı,bayrağı,milleti canı bilen yiğitlerin anneleri… Ellerinizden öpüyorum.ÜÇÜNCÜSAYFA
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ