balikesirmeydan

BALIKESİR BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ’IN BAYRAM MESAJI

BALIKESİR BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ’IN BAYRAM MESAJI
  • Manşet
  • 02 Mayıs 2022
  • 48 KEZ OKUNDU

 

BALIKESİR BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ’IN BAYRAM MESAJI

Kıymetli Hemşehrilerim,

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını bitirdik ve bayrama erdik. Sevgi ve hoşgörü ayı olan on bir ayın sultanında saygının, yardımlaşmanın, toplumsal ve insani dayanışmanın en üst düzeye çıktığı duygularla Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Yaşayışımızda, kültürümüzde ve inançlarımızda Ramazan Bayramı’nın  ayrı bir yeri ve önemi vardır. Bugünler insanlığın iyilik ve güzellikle tanıştığı, kişiler arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları ve muhabbetle kucaklaştıkları günlerdir. Bizler, bu güzel günleri maalesef bir kez daha Pandemi ile birlikte yaşıyoruz.  Tam kapanma tedbirleriyle geçirdiğimiz günlerin etkisinde bir bayram yaşıyor bununla birlikte tedbirlerin olumlu etkilerini hissediyoruz. Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de yaşadığı bu zor günleri, hepimiz milletçe el ele vererek büyük bir dayanışmayla atlatacağız; sağlıklı, mutlu ve huzurlu güzel günlere kavuşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize içten sevgilerimi iletiyor; bayramın tüm insanlığın selameti ve kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum.

Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ