Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Bahçeli’den Cumhur İttifakı mesajı: Sevabına da günahına da ortağız!

Reklam
Bahçeli’den Cumhur İttifakı mesajı: Sevabına da günahına da ortağız!
Bahçeli’den Cumhur İttifakı mesajı:
Sevabına da günahına da ortağız!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Devlet Bahçeli, “Cumhur ittifakında çatlak” diyerek, “İttifakın sevabına da günahına da ortağız.” açıklamasında bulundu.
Son Dakika… Bahçeli’den Cumhur İttifakı mesajı: Sevabına da günahına da ortağız!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Devlet Bahçeli, Cumhur ittifakına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulunarak, ittifakta çatlak yok mesajı verdi. Bahçeli, “Hükümet değilsek de hükümete bakan vermemiş olsak da Cumhur İttifakı’nın sevabına da günahına da sonuna kadar ortağız, anca beraberiz kanca beraber olacağız” açıklamasında bulundu.
Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:
“Bir kez daha söyleyeyim; Cumhur ittifakında çatlak patlak olmaz. Bizim ittifakımız proje, plan ve pazarlık etrafında şekillenmemiştir. Cumhur İttifakı geçmiş ile gelecek arasında köprüdür. Siparişle çalışan anket firmaları ne söylerse söylesin, 2023 Cumhur İttifakı’nın zafer yılı olacaktır.
BAHÇELİ’DEN NET İTTİFAKI MESAJI!
Türk milletinin bağımsızlığına, dev yatırım hamlelerine nasıl sahip çıktığını eninde sonunda göreceksiniz. Cumhur İttifakı olarak hep bir adım ileride olacağız. Cumhur İttifakı Türk milletinin gerçeği, Türkiye’nin gücüdür. Sayın Cumhurbaşkanı ile aramızda gerginlik değil, güven vardır.
Hükümet değilsek de hükümete bakan vermemiş olsak da Cumhur İttifakı’nın sevabına da günahına da sonuna kadar ortağız, anca beraberiz kanca beraber olacağız.
50+1 TARTIŞMASI
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi milli bekanın güvencesi, milli birlik ve dayanışmanın sırrıdır. Bu sistemin meşruiyet sistemi yüzde 50+1’dir. Bu itibarla yüzde 50+1 oyla Cumhurbaşkanı seçilmesi çoğulcu demokrasinin dünyaya model olacak bir şeklidir.
SAMURAY KILIÇLI CİNAYET
Cani Başak kızımızın hiç acımadan kanını dökmüştür. Başak Cengiz için dile getireceğimiz her söz yararsızdır. Gereğini ön şartsız icra etme zamanıdır.
Samuray kılıçlı cinayetin şifreleri evden çıktı
Samuray kılıçlı cinayetin şifreleri evden çıktı
Kadınlarımız ölüyorsa medeniyetimiz can çekişiyor demektir. Ailenin korunması şiddetin önüne geçilmesi konusunda ruh sağlığı yasasına ihtiyaç duyulduğu tartışmasızdır. Gerekirse idam cezası bile tartışmaya açılmalıdır.
HESAPLAŞMADAN HELALLEŞME OLMAYACAK!
CHP’ye oy veren kardeşlerimizle bir sorunumuz yoktur ve olmayacaktır. Bizim sorunumuz Kılıçdaroğlu ile, bu sorun sandıkta çözülecektir. Kılıçdaroğlu günah çıkartmak, geçmişiyle yüzleşmek için harekete geçmiştir. Sayın Kılıçdaroğlu sana güle güle, uğurlar olsun. CHP yönetimi HDP ile FETÖ ile helalleşmiştir.
CHP’de ‘helalleşme’ kavgası: Allah akıl fikir versin
CHP’de ‘helalleşme’ kavgası: Allah akıl fikir versin
Sayın Kılıçdaroğlu şunu bil ki hesaplaşmadan helalleşmemiz asla söz konusu olmayacak. CHP yönetimi terörist Demirtaş’la helalleşmiş cezaevinden çıkmasını istemiştir.
CHP’yi tebrik eden İP’i beğenen PKK’lı Duran Kalkan ‘Seçimi beklemeyin sokağa çıkalım. Muhalefete daha çok destek vermeliyiz’ demiş. Terör örgütü elebaşlarını şımartan CHP’dir. CHP’de yönetim işgal edilmiştir.”
KAYNAK: HABER7
Bir ‎1 kişi ve ‎şunu diyen bir yazı '‎Hükümet değilsek de hükümete bakan vermemiş olsak da Cumhur İttifakı'nın sevabına da günahına da sonuna kadar ortağız, anca beraberiz kanca beraber olacağız. Devlet Bahçeli MHP Genel Başkanı haber com هؤنه‎'‎‎ görseli olabilir
Beğen

Yorum Yap
Paylaş

0 Yorum

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ