Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Pazar Yerleri Denetim Altında

Reklam
Pazar Yerleri Denetim Altında

Pazar Yerleri Denetim Altında

Tam Kapanma Sürecinde vatandaşların mağduriyet yaşamaması için 8 ve 15 Mayıs tarihlerine denk gelen cumartesi günleri  pazar yerlerinin açılmasına izin verilmişti.
Bahsi geçen günlerde saat 10.00 ile 17.00 arasında açık olacak ve sadece sebze ve meyve satışına izin verilecek pazar yerlerinde denetimler sıkı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Vali Hasan Şıldak sosyal medya üzerinden vatandaşlara konuyla ilgili uyarıda bulunurken, suistimal olmamasını ve sadece zorunlu ihtiyaçlar için kısa süreli, hızlı bir şekilde alış veriş yapılması gerektiğini belirtti.
Konuyla ilgili paylaşımlarında kurallara uyan vatandaşlar ve esnafa da ayrıca teşekkür eden Şıldak maske ve mesafe kuralını yineleneyerek; “Bugün açılan pazar yerlerinde vatandaşlarımızın salgın tedbirlerine uygun olarak en iyi şekilde ihtiyaçlarını temin edebilmeleri için denetim ve uyarılarımızı sürdürüyoruz.
Esnafımız ve vatandaşlarımıza duyarlı davranarak kurallara uydukları için teşekkür ediyorum…” ifadelerine yer vererek İl genelindeki açık olan pazar yerlerinde gerçekleştirilen denetimlere ilişkin fotoğraflar paylaştı.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ