Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Giriş (Sözlü) Sınavı

Reklam
2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Giriş (Sözlü) Sınavı

2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Giriş (Sözlü) Sınavı Kesin Asıl/Yedek Başarı Listeleri

09.06.2021
İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı için ilan edilen 1.772 adet 4/B Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına personel alımı için 22 Mart-07 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen giriş (sözlü) sınavına ilişkin Kesin Asil/Yedek Başarı Listelerine ulaşmak için
Adaylardan istenilecek atama belgeleri; 
İŞ TALEP FORMUNA  11.06.2021 tarihinden itibaren E-devlet üzerinden ulaşılabilecektir.

1- İlimizde ilan edilen pozisyonları tercih eden adaylar, atamaya esas belgelerini 14 Haziran 2021 Saat.10:00 – 15 Haziran 2021 Saat.15.45 saatleri arasında Valiliğimiz İl Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim edeceklerdir. Belirtilen tarihlerde istenilen evrakları teslim etmeyen adaylar herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.

2- Yukarıda belirtilen belgeleri sadece “ASIL” olarak listede yer alan adaylar teslim edeceklerdir. Yedek adaylara sıra gelmesi durumunda ilgili adaylarla iletişime geçilerek evrak teslimi istenilecektir. 

3- Söz konusu sonuçlar ayrıca posta yoluyla veya diğer iletişim araçları ile adaylara bildirilmeyecektir. Adayların Bakanlığımız ve Valiliğimiz resmi internet adreslerini takip etmeleri gerekmektedir. Duyuru ve sonuçların takip edilmemesi nedeniyle oluşabilecek hak kayıplarından adayların kendileri sorumlu olacaktır.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ