balikesirmeydan

ÇOCUKLARLA BASKET OYNADI

ÇOCUKLARLA BASKET OYNADI
Vali Şıldak Haftaya
Okul Ziyaretiyle Başladı
ÇOCUKLARLA BASKET OYNADI
BALIKESİR’in içten, samimi ve devletin sıcak yüzünü vatandaşa gösteren valisi Hasan Şıldak, haftanın ilk gününe öğrencilerin pozitif enerjileri ile başladı. Eşi Fatma Nur Şıldak ile Umut Özel Eğitim İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti, öğrencilerle basketbol oynadı.
Vali Hasan Şıldak, Balıkesir’in eğitimine enerji veren, oluşturduğu sinerji ile başarıyı arttırmayı amaçlayan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesinin çalışmalarını yakından takip ediyor.
İl genelindeki her kademeden okulda eğitimin aktörleri olan öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Vali Şıldak, projenin oluşturduğu motivasyona ziyaretleriyle güç kazandırıyor.
7’den 70’e her kesimle bir araya gelen Vali Şıldak, bahçede oynayan çocuklarla doyasıya eğlendi. Çocukların, Vali amcalarının ziyareti dolayısıyla yaşadıkları mutluluk gözlerinden okundu.
Sınıflarında ziyaret ettiği öğrencilerle sohbet eden Şıldak, öğretmenlerle de kısa bir toplantı yaptı. Vali Şıldak, BİGEP’in yapı taşlarından olan öğretmenlerin gayretli çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirdi.
BALIKESİRİMNET
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ