balikesirmeydan

Başkan Yılmaz’dan üniversite okuyacak gençlere, Balıkesir’i tercih edin çağrısı

Başkan Yılmaz’dan üniversite okuyacak gençlere, Balıkesir’i tercih edin çağrısı
  • Manşet
  • 26 Temmuz 2022
  • 64 KEZ OKUNDU
Başkan Yılmaz’dan üniversite okuyacak gençlere, Balıkesir’i tercih edin çağrısı
Türkiye’nin en genç Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, üniversite tercihi yapacak adayları Balıkesir’e davet ediyor. İki güçlü üniversiteyi bünyesinde bulunduran Balıkesir’i tercih eden öğrencilerin çok şanslı olduğunu ifade eden Başkan Yücel Yılmaz; gençlere yönelik gerçekleştirdikleri faaliyetler ve yatırımlarla şehri, gençler için artısı çok olan bir hale getirdiklerini söyledi.
Balıkesir’i; gençlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek öğrenci dostu bir şehir haline getirme çalışmalarını aralıksız sürdüren Türkiye’nin en genç Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, kaliteli ve nitelikli iki üniversiteye sahip olan Balıkesir’e üniversite tercihi yapacak adayları davet ediyor. Tiyatrolarıyla, festivalleriyle, konserleriyle, kütüphaneleriyle ve nitelikli buluşma alanlarıyla üniversitelilere şehrin her köşesinde kendilerini geliştirebilecekleri, keyifli vakit geçirebilecekleri imkânlar sunan Büyükşehir Belediyesi, gençlik projelerine yatırımını sürdürüyor.
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK DİJİTAL GENÇLİK MERKEZİ
Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı Espor tesisinin de yer aldığı Dijital Gençlik Merkezi’ni şehre kazandıran Büyükşehir Belediyesi, burada gençlere dijital altyapıda gerçekleşen faaliyetler üzerine eğitim ve pratik yapma imkânı sunuyor.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ