Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Yönünü şaşıran CHP okları

admin

admin

Yönünü şaşıran CHP okları

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP’nin zihniyetini her yönüyle açık eden “Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok” cümlesini kurmuştu. Bu anlayış hastalıklıdır ve derin ruhsal problemler taşımaktadır.

Yönünü şaşıran CHP okları

Yıldıray Çiçek / TÜRKGÜN

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP’nin zihniyetini her yönüyle açık eden “Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok” cümlesini kurmuştu. Bu anlayış hastalıklıdır ve derin ruhsal problemler taşımaktadır. Bu zihniyetle doğruların korunması da kötülüklerin engellenmesi de mümkün değildir.

“En doğru işini bile yapsa alkışlamayız” diyen CHP’nin muhalefet anlayışı “akıl sağlığı yerinde raporu” alabilir mi?

Böyle bir partinin Genel Başkanı olan Kemal Kılıçdaroğlu 5 Kasım 2021 tarihinde, Türkiye’de görev yapan yabancı devlet büyükelçilerinin tamamına mektup göndermiş ve içeriğinde “Ülkenizdeki yatırımcılar, Kanal İstanbul gibi her yönüyle dünya iklimine karşı bir hareket olan bu projeyi desteklememelidir. Bu, ülkemiz ile birlikte dünyanın iklimine de dönülmez bir zarar verecektir. Ülkemin iklimini, havasını, suyunu, toprağını korumak benim görevim. Sizlere de dünyayı korumak için çağrıda bulunuyorum” cümlelerini kullanmış…

Günümüzün Damat Ferit’i olan Kemal Kılıçdaroğlu iki yıl öncede yabancı sermayeye “Türkiye’ye yatırım yapmayın”“Burada can ve mal güvenliği yok” diye bağıra bağıra seslenen kişi değil miydi?

“Türkiye’nin iklimini, havasını, suyunu, toprağını korumak göreviymiş…”

Bak sen, ne kadar da hassasiyet sahibi, ne kadar da duyarlı bir profil!

Kaç yıldır terör örgütü PKK Türkiye’nin birçok ilinde, ilçesinde Türkiye’nin ormanlarını yaktı ve kendi haber sayfasında “Ateşin Çocukları” sıfatıyla bu orman yangınlarını üstlendi. Kemal Kılıçdaroğlu milyonlarca ağacımızı yakan, nefesimizi kesen PKK’ya zerre tepki gösterebildi mi?

PKK orman yakınca o görevin birden etkisini, hassasiyetini yitiriyor mu?

Kılıçdaroğlu’nun büyükelçilere “Türkiye’ye yatırım yapmayın” diye mektup yazmasının doğa, çevre ve iklimle hiçbir alakası yoktur. Kaldı ki, Kemal Kılıçdaroğlu Mersin’in hangi bölgede olduğunu dahi bilmediği, Çorum’un yabancı bir ülke olduğuna inandığını milyonların önünde göstermiş bir adamdır. “En doğru işini bile yapsa alkışlamayız” diyen hastalıklı bir zihniyetin Türkiye’nin iyiliğini düşünmeyeceği zaten kendiliğinden oluşan bir mantıktır. Kemal Kılıçdaroğlu büyükelçilere mektup yazıp “yatırım yapmayın” diyorsa emin olun “Kanal İstanbul” projesinden İstanbul ve Türkiye kazançlı çıkacaktır.

Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye’yi ilgilendiren her olayda emperyalizmin sözcüsü ve Truva atı olduğunu ispatlamış bir siyasetçidir.

Yabancı sermayeye “Türkiye’ye yatırım yapmayın”“Burada can ve mal güvenliği yok” diyen ve Türkiye terörle mücadeleye bu kadar bütçe harcarken terör örgütleriyle dirsek temasında olan bir adamın, ülkenin ekonomik durumu hakkında ahkâm kesmesinin, halkın sıkıntılarını istismar etmesinin siyasi rant dışında başka bir açıklaması olur mu?

CHP ülkedeki garabetin adı, ihanetin bizzat elidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ