Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Vali Gönen İlçesinde işyerlerine yapılan denetim çalışmalarına katıldı.

Reklam
Vali Gönen İlçesinde işyerlerine yapılan denetim çalışmalarına katıldı.
Vali Hasan Şıldak Gönen İlçesinde işyerleri ve sanayi tesislerinde yapılan denetim çalışmalarına katıldı.
Vatandaşlara ve işyerlerine uyarılarda bulundu.
Vali Şıldak basın mensuplarına yaptığı açıklamada Bandırma, Gönen ve Erdek’te salgın hastalığın kontrol altına alınabilmesi için hep birlikte büyük bir mücadeleye ihtiyaç olduğunu ifade etti.
Vali Şıldak İlçe Denetimlerinde
Vali Hasan Şıldak inceleme ve denetimlerde bulunmak üzere Gönen ve Bandırma İlçelerine gitti.
Programına Gönen Kaymakamlığına ziyarette bulunarak başlayan Şıldak Kaymakamlık birimlerini de gezerek personele çalışmalarında başarılar diledi.
İlçe programlarında Vali Şıldak’a İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin eşlik ettiler.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Hasan Şıldak başkanlığında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Asayiş ve güvenlik konuları başta olmak üzere pandeminin İlçedeki durumunun da kapsamlı olarak değerlendirildiği toplantıya Gönen Kaymakamı Arslan Yurt, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Refik Budak, İlçe Jandarma Komutanı J.Yb.Temel Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Elife Göksal katıldı.
Gönen İlçesinde gerçekleştirilen programın ardından Bandırma İlçesine giden Vali Şıldak burada da pandeminin İlçedeki gidişatını değerlendirmek üzere bir toplantı yaptı. Vali Şıldak’ın başkanlığındaki toplantıya Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Refik Budak, Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Mahir Mavi ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Başak Şen Ilgaz katıldı.
İlçe ziyaretlerinde; İl genelinde yaşanan yüksek vaka sayılarının Bandırma, Erdek ve Gönen’de daha yüksek durumda olduğunu, bu sebeple tedbirleri arttırdıklarını ve vatandaşların da bütün kurallara uymalarının zorunlu olduğunu belirten Vali Şıldak toplantıların ardından işyerleri ve sanayi tesislerinde denetim çalışmalarına katılarak, tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulundu. Salgının kontrol altına alınabilmesi için hep birlikte mücadele edilmesi gerektiğini belirtti.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ