Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Sol’ucan Ahmet Sen iltisaklı/irtibatlı değil misin

Sıtkı Şeremetli

Sıtkı Şeremetli

Sol’ucan Ahmet Sen iltisaklı/irtibatlı değil misin

          “Türk insanının yüzde 60’ı aptaldır” sözleriyle Türk milletine hakaret eden Aziz Nesin’in geri zekâlı, aptal oğlu Ahmet Nesin, İBB-PKK ilişkisine dair “Süleyman Soylu açıklama yaptı ve Türkiye’de 156 terörist kaldığını söyledi ve arkasından İstanbul Belediyesinde de 500 küsur terörist saptadıklarını açıkladı. Yani 156 teröristin 500 küsuru belediyede” değerlendirmesinde bulunmuş…

Geri zekâlı, aptal, ahmak aklınca İBB-PKK ilişkisini sulandırmaya çalışıyor.

Süleyman Soylu’nun bahsettiği “156 terörist” elinde silah dağlarda, mağara içlerinde fare gibi yaşayan, kafasını mağara deliğinden çıkarınca havaya uçanlar, İBB’de kadrolaşanlar ise “PKK ile iltisaklı/irtibatlı” olanlardır.

Geri zekâlı, aptal, ahmak Ahmet Nesin “İBB içinde silahla bekleyen teröristler” diye bir cümle kuran oldu mu?

Mesela, sen PKK’nın yayın organı Özgür Gündem gazetesine destek vermek için “Nöbetçi Genel Yayın Yönetmenliği” görevi yapmadın mı?

Mesela, sen terör örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG’ye destek vermek için İsviçre’nin Lozan kentinde PYD Eş Başkanı Salih Müslim ile PKK-Apo paçavraları altında yürümedin mi, konuşma yapmadın mı?

PKK’nın bünyesine uygun bir şekilde, içinde mikrop gibi dolanıyorsun şimdi biz sana “Ahmet Nesin, PKK ile iltisaklı/irtibatlı” desek iftira mı atmış olacağız?

Eline silahını al, dağlardaki mağara içinde yaşa, işte o zaman fare suratın SİHA’lar tarafından nasıl parçalanıyor gör…

O ahmak ve geri zekâlı beynin “PKK ile iltisaklı/irtibatlı” olmayla, elinde silah dağlarda gezmeyi, mağara içinde yaşamayı birbirinden ayırsın…

Bugün HDP’ye oy veren vatandaşın hepsine PKK’lı, terörist demek mümkün mü?

Ama HDP’nin tüm üst düzey yöneticileri, il ve ilçe başkanları “PKK ile iltisaklı/irtibatlı” kişilerden seçilmektedir?

Mesela teröre hizmet eden o iğrenç bedenleriyle Kandil Dağı’ndan poz veren, talimatları İmralı ve Kandil’den alan Pervin Buldan ve Mithat Sancar’ın “PKK ile iltisaklı/irtibatlı” olmadığını söyleyecek var mıdır?

Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da HDP’ye oy veren seçmen yeri geliyor, başka partilere oy verebiliyor.

Mesela CHP’nin 2015 yılından beri “barajı aşsınlar” diye HDP’ye oy verme geleneği vardır. CHP Genel Başkan Yardımcısı bile “Ailecek HDP’ye oy verdik” itirafında bulunmuştu. Şimdi o ruh hastası CHP’lilere PKK’lı demek mantıklı olmaz. Olsa olsa iktidarı devirme uğruna şeytanla bile yatağa girme eylemi olur.

PKK’nın Doğu ve Güneydoğu’da terör baskısıyla HDP’ye oy kazandırması, baskı yahut gönül yoluyla çeşitli aşiretlerden aday göstererek geniş oy kitlesi kazanması da başka bir etkendir. Bir şeye dikkat edin, Türk devleti PKK’yı ezdikçe bölge insanı Cumhur İttifakı’yla bütünleşiyor. Yerel seçimlerde HDP’nin elinden alınan yerlerde on binlerce kişi elinde Türk bayraklarıyla sevinç gösterileri yapmıştı. O yüzden tekrar tekrar söylüyorum, çeşitli sosyolojik etkenlerden dün HDP’ye oy veren vatandaş, bugün başka partilere de oy verebiliyor. Bölgede HDP’nin eriyip, Cumhur İttifakı’nın oyunun artması bu yüzdendir. Yalçın Doğan isimli yazar, yerel seçimlerden sonra “Asıl şaşkınlık, MHP güneydoğuda oylarını nasıl artırdı?” diye sorusunu sorup “Kürt politikasında en katı, en milliyetçi söylem MHP’den geliyor ve fakat bölgede MHP oyları artıyor!.” diye yazı yazmadı mı?

HDP mitinglerde kimseyi toplayamıyor artık. Terörden temizlenen bölgeler şimdi turizm cenneti olmuş durumdadır.

HDP’ye oy veren herkes elbette PKK’lı, terörist olamaz. Ama HDP’nin yönetim kadrosu açıkça PKK’ya hizmet eden, “PKK ile iltisaklı/ irtibatlı” kişilerdir. Onlara “Sen PKK’lı değilsin” demeyi hakaret kabul ederler.

PKK’ya alenen hizmet eden HDP’nin üst düzey yönetimiyle canciğer kuzu sarması olan Ekrem İmamoğlu’nun İBB’ye aldığı kişilerin listesini de kimlerden aldığını anlayabilirseniz.

Ekrem İmamoğlu ile aralarında büyük aşk olan terörist Demirtaş ile PKK’lı Pervin Buldan o listeleri verdiyse, gariban Kürt kökenli vatandaşlarımız olacak hâli yok ya, elbette nerede “PKK ile iltisaklı/ irtibatlı” kişiler varsa onlar olacaktır. PKK’nın kurduğu bölücü Din Alimleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DİAYDER) İBB’de kime referans olacak?

Geri zekâlı, ahmak Ahmet Nesin, meselenin özeti budur. Dağda eli silahlı mağara sürüngenlerinin rakamıyla, İBB’ye alındığı söylenen “PKK ile iltisaklı/irtibatlı” kişileri birbirine karıştırma.

Zaten İBB’de eli silahlı teröristler olsa onların yeri de sarı torbaların içi olur. O fare suratınla bize bakıp “Ben PKK ile iltisaklı/irtibatlı değilim” diyebilir misin?

Diyemeyeceğin için Türkiye sınırları içindeki PKK dağ kadrosu için verilen rakamlara dair senin gibi ahmak ve geri zekâlı SOL’ucanların yorumları gibi yorum yapma…

PKK, YPG, PYD, FETÖ, DHKP-C iltisaklı/ irtibatlı Ahmet Nesin, dağdaki PKK’lı teröristlerin, İBB’deki PKK ile iltisaklı/irtibatlı kişilerin başına bir şey gelecek diye çok korkuyorsun değil mi?

Seni SOL’ucan seni…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ