Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Şehit yakınına “ahlaksız” dedi.

Reklam
Şehit yakınına “ahlaksız” dedi.

Şehit yakınına “ahlaksız” diyen Meral Akşener: Lütfü Bey olgunluk gösterdi

Son dakika haberi: İYİ Parti lideri Akşener, Lütfü Türkkan’ın küfrettiği şehit yakınına “ahlaksız” dedi. Türkkan’ın özür dilediğini hatırlatan Akşener, “Evet, Lütfü Bey bir hata yaptı. Ancak olgunluk gösterdi” ifadelerini kullandı.

  • Meral AkşenerLütfü Türkkan‘ın küfrettiği şehit yakınına “ahlaksız” dedi.
  • Türkkan’ın olgunluk gösterdiğini söyleyen Akşener, “Çıkıp özür diledi” diye konuştu.
  • Akşener, “Siyaseti, ahlakı, erdemi bizden öğreneksiniz” ifadelerini kullandı.

Son dakika haberi: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu.

Lütfü Türkkan’ın şehit yakınına küfretmesiyle ilgili açıklama yapan Akşener şunları söyledi:

ŞEHİT YAKININA ‘AHLAKSIZ’ DEDİ!

“Karşıdaki, genel başkanına küfürler etmiş ahlaksız bir adam da olsa hislerine yenik düştü. Elbette bu hatayı mazur görecek değiliz.

Lütfü Türkkan’ın şehit yakınına küfrettiği anlar böyle kaydedildi: 

 

“EVET LÜTFÜ BEY HATA YAPTI ANCAK OLGUNLUK GÖSTERDİ”

Kadın ölümlerinde susanlar bizim karşımızda dem vuramaz. Evet, Lütfü Bey bir hata yaptı. Ancak olgunluk gösterdi. Önce çıkıp özür diledi, sonra grup başkanvekilliği görevinden ayrıldı. 

İnsanlar hatadan münezzeh değildir. Günah işlediğinizde Cenab-ı Hak tövbe yolunu açık tutmuştur. Tövbe ettiğinizde ve o günahı tekrarlamadığınızda sizin için mağfiret kapıları açıktır. 

 

LÜTFÜ BEY SORUMLULUĞUNU ALDI

Biz hatalarımızdan ders alarak büyüyoruz. Lütfü Bey bir hata yaptı, sorumluluğunu aldı. Bundan sonrası, bu özrün karşılığı nedir onu anlamaktır. O özrün karşılığı, bundan sonraki fasılda hukuktur. Ama suçunu, hatasını, yanlışını kabul etti. Israr etmedi.”

Onlar istedikleri filmi çevirsinler, biz yolumuzdan dönmeyeceğiz. 

Bingöllü bir dönerci kardeşim kazancımız yarı yarıya indi diyor. Turizm şirketi sahibi bir kardeşimiz diyor ki: İşler sıfır, kiralarımızı ödeyemiyoruz. Çocuklarım işsiz. Sayın Erdoğan, bu serzenişlerin muhatabı sensin. Bingöl’den gencecik evladımız diyor ki: Benim babam asgari ücretle çalışıyor. Ben babama yardımcı olmak için elma satıyorum. Test kitabı alamıyorum. 80 lira test kitabı olur mu Meral Hanım? Bu kelimelerin tamamı o insanların ağzından çıkan kelimeler. 

“AHLAKI, ERDEMİ BİZDEN ÖĞRENECEKSİNİZ”

Tüm engellerinize rağmen burada olmaya devam edeceğiz. İYİ Parti, milletimizin yaşanabilir bir Türkiye’ye duyduğu hasretin adıdır, tünelin sonundaki ışıktır. İYİ Parti, beklentileri ilk seçimde hayata geçirecek iradenin ta kendisidir. Siyaseti, ahlakı, erdemi bizden öğreneceksiniz. Adalet nedir, bereket nedir, huzur nedir, onu da bizden öğreneceksiniz. 

KAYNAK: HABER7
 
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ