PKK elebaşı eli kanlı katil Duran Kalkan’dan muhalefete destek!(Sıtkı ŞEREMETLİ)

Sıtkı Şeremetli

PKK elebaşı eli kanlı katil Duran
Kalkan’dan muhalefete destek!
BİRİZ BERABERİZ!
Altılı masa yalanı sona erdi.Maskeler düştü
gerçekler göründü.PKK/HDP açıkladı
xxx
Terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Duran Kalkan, yayınladığı mesajla muhalefete seslendi. 2023 seçimlerine ilişkin açıklamada bulunan PKK elebaşı Kalkan, muhalefet partilerine “2023 değişim yılı olmalı” mesajı gönderdi. Duran Kalkan, “Biz de bu yılın böyle sonuçlar ortaya çıkarması için hareket olarak her türlü mücadeleyi yürüteceğiz. Bu hareketin gerçekleşmesini isteyen herkese gereken desteği vereceğiz. Onlarla biriz, beraberiz.” dedi.Terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Duran Kalkan, saklandığı sığınaktan yayınladığı mesajla muhalefete seslendi. 2023 seçimlerine ilişkin konuşan PKK elebaşı Kalkan, muhalefet partilerine seslenerek “2023 değişim yılı olmalı” dedi.
“GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ”
Duran Kalkan, “Biz de bu yılın böyle sonuçlar ortaya çıkarması için hareket olarak her türlü mücadeleyi yürüteceğiz. Bu hareketin gerçekleşmesini isteyen herkese gereken desteği vereceğiz. Onlarlar biriz, beraberiz.” ifadelerini kullandı.
PKK ELEBAŞINDAN MUHALEFETE MESAJLAR: SORUMLULUKLARINIZI BİLİN
Duran Kalkan şöyle konuştu:
“Muhalefet yeniliği verebilir. Çok daha etkili olabilirler. Parti, kurmak, siyasi mücadele etmek, seçime girmek zor bir iş midir? Bu 2023 yılı Türkiye’de demokratik devrim yılı. Dolayısıyla Türkiye’de büyük değişim yılı. 2023 böyle olmaya adaydır. Kendisini böyle bir şeyin içinde görenler doğru anlasınlar, iyi birleşsinler, görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket etsinler.
“ONLARLA BİRİZ”
2023 Türkiye’de tarihte olmamış bir devrim yılı haline gelebilir. Bizim diyeceğimiz bu, hedefimiz. bu. Biz de bu yılın böyle sonuçlar ortaya çıkarması için hareket olarak her türlü mücadeleyi yürüteceğiz. Bu hareketin gerçekleşmesini isteyen herkese gereken desteği vereceğiz. Onlarla biriz, beraberiz.”
PKK elebaşı Karasu’dan İmamoğlu’na ‘ahmak’ desteği: Süleyman Soylu’ya demişse ne olmuş yani
PKK elebaşı Karasu’dan İmamoğlu’na ‘ahmak’ desteği: Süleyman Soylu’ya demişse ne olmuş yani
Terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Mustafa Karasu, yayınladığı video ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek açıklaması yaptı. Örgütün yayın organında konuşan Karasu, İmamoğlu’nun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef alarak ‘ahmak’ ifadesini kullanması üzerine yargılanmasına tepki gösterdi. PKK’lı Karasu, “Süleyman Soylu’ya demişse ne olmuş yani. İmamoğlu’na yapılan HDP’ye yapılmıştır” dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ