balikesirmeydan

MOTOSİKLET HIRSIZLARI YAKALANDI

MOTOSİKLET HIRSIZLARI YAKALANDI
MOTOSİKLET HIRSIZLARI YAKALANDI
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı tarafından, İvrindi, Burhaniye ve Havran İlçelerinde, son dönemlerde gece vakti ikametler önünde park halinde bulunan motosikletler, Şase/Motor numaraları silinerek veya parçalanarak başka motorlara monte ettirilerek satan kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındığı tespit edildi.
Çalınan motosikletlerin bulunabilmesi, fail yada faillerinin yakalanması amacıyla Jandarmanın Dedektifleri olan JASAT ve Asayiş Timlerinden oluşturulan özel ekip tarafından yapılan araştırmalar neticesinde; bahse konu hırsızlığın, açık kasa kamyonet ile O.B., İ.B. ve H.K. isimli şüpheliler tarafından gerçekleştirildiği tespit edildi.
Adı geçen (3) şüpheli tarafından çalınan motosiklet ve bu motosikletlere ait parçalar yapılan operasyon neticesinde ele geçirildi. Çalınan motosikletler ve parçalar sahiplerine teslim edildi. Olaya karışan (3) şüpheli yakalanarak haklarında adli işlem başlatıldı.
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde hırsızlık olaylarının önlenmesi, kısa sürede aydınlatılması, faillerinin yakalanarak adli makamlara sevk edilmesi, görev etkinliğinin üst seviyeye çıkartılması için azim ve kararlılıkla faaliyetlerine devam ettiği bildirildi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ