Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANI EKREM GÖKAY YÜKSEL: “BALIKESİR KAZANACAK”

Reklam
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANI EKREM GÖKAY YÜKSEL: “BALIKESİR KAZANACAK”

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANI EKREM GÖKAY YÜKSEL:
“BALIKESİR KAZANACAK”

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ve Milliyetçi Hareket Partisi Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yapılan ziyarette konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, “Cumhur İttifakı içerisinde hep birlikte Balıkesir için güzel işler yapacağımızdan eminiz” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜL BİRLİKTELİĞİDİR”
MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, “Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığı olarak Balıkesir’e katkı sağlamak, Cumhur İttifakı adına Milliyetçi Hareket Partisinde olarak çalışmalarda yer almak. Öncelikle birlikte olduğumuzu, bizimle ne zaman irtibata geçersiniz hazır olduğunuzu, yarınlarımızı hazırlarken Milliyetçi Hareket Partisi’nin sizinle birlikte olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

“HEDEF 2023 HEDEF 1. PARTİ OLMAKTIR”

Yarınlarımızı hazırlarken Milliyetçi Hareket Partisi’nin sizinle birlikte hedef 2023 vizyonuna kitlenmiş bir şekilde Balıkesir’de Cumhur İttifakını 1. Parti yapabilmek için çalışıyor ve çalışmaya da devam edeceğiz.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Sayın Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin bir araya gelerek gönül birlikteliği mutabakat bizim örnek aldığımız Balıkesir’de de her gün daha iyi noktaya taşımak için elimizden geleni yapmaya hazırız” diye konuştu.

“BURASI SİZİN EVİNİZ SİZİN ORASI DA BİZİM EVİMİZDİR”
AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran’da “Öncelikle bizi ziyaret ettiğiniz için yönetimim adına sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim. Cumhur İttifakı içerisinde bizlerde hep birlikte Balıkesir’in daha iyi bir yerlere gelebilmesi için istişare içerisinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir. Burası sizin eviniz, sizin olduğunuz yerde bizim evimizdir mantığı ile bakmaktayız” dedi.

“GÜN BİRLİK GÜNÜ GÜN DAVA GÜNÜDÜR”
AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran sözlerini şöyle devam etti: “Tabiî ki Milliyetçi Hareket Partisi artık siyasi kimlik ama Cumhur İttifakının bir elmanın iki yarısı gibidir. Burası sizin eviniz sizin orası da bizim evimiz olarak değerlendiriyoruz. Şahsımız için değil ülkemiz vatanımız için devletimiz için birliktelik olarak değerlendiriyoruz.

Türkiye’nin sadece içerden değil dışarıdan da binlerce hücuma uğruyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin büyük bir özverisi var. İki camiayı birleştirdiler. Gün birlik günü gün dava günüdür.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ