Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

MİLLETVEKİLİ MUTLU AYDEMİR DİYARBAKIR ANNELERİNİN YANINDA!

Reklam
MİLLETVEKİLİ MUTLU AYDEMİR DİYARBAKIR ANNELERİNİN YANINDA!
MİLLETVEKİLİ MUTLU AYDEMİR DİYARBAKIR ANNELERİNİN YANINDA!
TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Araştırılması Komisyon Başkanı Öznur Çalık ve beraberindeki AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir’den oluşan heyet, HDP il binası önünde evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti.
Ailelerle sohbet eden Çalık ve Aydemir daha sonra açıklamalarda bulundu. Komisyon Başkanı Çalık; “kadına yönelik şiddeti Diyarbakır annelerinden ayrı tutamayacaklarını belirterek, Evladını annesinden ayıran, anneyi evlattan ayıran bu terör örgütünün zihniyeti, partinin kadınlarımıza uygulamış olduğu, annelerimize uygulamış olduğu en büyük şiddettir” dedi.
DİYARBAKIR’A GELİP, BU ÇADIRA GELMEYENİ ŞİDDETLE KINIYORUM
Çalık açıklamasının devamında; “kente gelen büyükelçilerin ve siyasi partilerin hepsinin Diyarbakır annelerini ziyaret etmesi gerektiğini belirten Çalık, Buraya gelip, bu çadıra gelmeyeni şiddetle kınıyorum” dedi.
ONURLU VE ŞEREFLİ DURUŞUNUZA HİÇ BİR GÜÇ KARŞI DURAMAYACAK!
AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir’de
“TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerinin Belirlenmesi Araştırma Komisyonu Başkanımız Öznur Çalık ve üyelerimiz ile terör örgütü tarafından çocukları dağa kaçırılan ve evlatlarına kavuşmak için kararlılıkla bekleyen evlat nöbetindeki Diyarbakır Anneleri’ni ziyaret ettik.” Dedi.
“Onurlu ve şerefli duruşunuza hiç bir güç karşı duramayacak!..” diyerek sözlerini tamamladı.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ