MİLLET İTTİFAKININ PROTOKOLÜNDE ATATÜRK’ÜN ADI BİLE YOK! (Gökuğ ŞEREMETLİ)

Sıtkı Şeremetli

MİLLET İTTİFAKININ PROTOKOLÜNDE ATATÜRK’ÜN ADI BİLE YOK!
(Gökuğ ŞEREMETLİ)
Millet/Zillet ittifakının tamam siyasi istismar yapıyor.
Vatandaştan gerçek yüzlerini gizlemeye çalışıyorlar.
Atattürk düşmanlığı bile ”Sözde Atatürkçülük”maskesi ike yapılıyor.
Cumhuriyetimizin 100’ncü yılında Cumhuriyet ikelerine ve Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’e inançları yok
MHP DİYOR Kİ:
”Cumhur İttifakı; Atatürk’ün “muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma” hedefini yakalama azmi ile Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türk Milletini ilelebet yaşatma iradesidir
Cumhur ittifakı Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türk Milletini ilelebet yaşatma iradesine sahiptir., “Cumhur İttifakı protokolünde “Cumhur ittifakının sadece bir seçim ittifakı olmadığı, Türkiye’ye yönelik iç ve dış kaynaklı hasmane girişimler karşısında, milli ve ahlaki bir duruş ve çerçevede tarihi bir birliktelik olduğu “ifade edilmektedir. “Cumhur İttifakı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma” hedefini yakalama azmi ile milli ve üniter bir devlet olan Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Türk Milletini ilelebet yaşatma iradesidir.”,“Türkiye’nin küresel güç ve Lider ülke olması ve 21. Yüzyılı Türkiye Yüzyılı yapma hedefi yer almakta, çerçevede 2053 ve 2071 vizyonunun alt yapısının adım adım inşa edeceği” yer almaktadır.”
”Millet ittifakının protokolünde Atatürk’ün adı bile yok.
CHP- İyi Parti-Deva-Demokrat Parti-Saadet Partisi- Gelecek Partisi’nden oluşan Millet ittifakı 22 Mart 2023 tarihinde Millet İttifakı protokolünü imzalamıştır. Millet ittifakının protokolünde:Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün adı bile geçmiyor! Türk Milleti ifadesi kullanılmıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin üniter ve milli bir devlet olduğu yer almıyor. Millet ittifakı protokolünde ayrılıklardan ve farklılıklardan bahsedilerek bölücülük yapılıyor. Millet ittifakı Atatürk düşmanıdır. Atatürk’ü katliam yapmakla suçlayan Kılıçdaroğlu’dur, CHP milletvekilleridir. Atatürk’e hakaret edenler millet ittifakında genel başkan yardımcısı, milletvekili, il başkanı yapılmıştır. Millet ittifakının Atatürk ile uzaktan yakından hiçbir bağı yoktur. Zillet ittifakı sadece sıkışınca Atatürk’ün adını kullanmaktadır.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ