Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

MHP İl yönetimi sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu

Reklam
MHP İl yönetimi sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu
MHP İl yönetimi sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu
BAŞKANLARA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Çalışkan, Karesi İlçe Başkanı Kürşat Burak Boduroğlu, Altıeylül İlçe Başkanı Tayfun Tursun ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri sivil toplum kuruluşlarına ve Galericiler Sitesine ziyarette bulundu.
Heyet ilk ziyaretlerini bir süre önce yapılan seçimlerden başarıyla çıkan Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hasan Çetin’e yaparak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
MHP Heyeti ve İl Ülkü Ocakları başkanının ikinci adresleri Balıkesir Küçüksan İşletme Kooperatifi Başkanı Ahmet Sakbaş oldu. Ziyarette, MHP Heyeti, 40 gün önce yapılan kongreden güven tazeleyerek çıkan Ahmet Sakbaş’a başarılarının devamını dilediler.
Bu iki ziyaretten sonra Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Karesi İlçe Başkanı Kürşat Burak Boduroğlu ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri hep birlikte Galericiler Sitesini ziyaret ettiler. Burada MHP heyeti Galericiler Sitesi Başkanı Cesur Kaygısız ile beraber Galericiler Sitesi esnafını tek tek dolaşarak onlarla hasbihal etti ve hediye takdiminde bulundu.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ