“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
İnsani Yardım Vakfı (İHH) “15 Ramazan Dünya Yetim Günü” buluşması iftar programı geçtiğimiz gün Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi’nde bulunan Altaş Asuva Kafe’de gerçekleştirildi.
İHH, “15 Ramazan Dünya Yetim Günü” adıyla düzenlediği programda tespit ettiği yetim aileleriyle birlikte katılım sağladı. Aileleriyle birlikte 100 kişilik verilen iftar programın öncesinde minikler Altaş Asuva Kafe’de düzenlenen eğlence ile güzel zaman geçirme fırsatı buldu.
İftar programında yemek duası sonrası konuşan İHH Balıkesir İl Temsilcisi Fatih Yılmaz, İHH’nın dünyanın dört bir tarafında 120 ye yakın ülkede aktif olan ve yaklaşık yüz bine yakın yetime sahip çıkan bir kuruluş olduğunu ifade etti. İHH Balıkesir il Temsilcisi Fatih Yılmaz, iftar vesilesiyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek katılımlarından dolayı Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya ve diğer davetlilere teşekkür etti.
İHH Balıkesir il Temsilcisi Fatih Yılmaz; “Çok değerli annelerimiz kıymetli çocuklarımız hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Ramazanımız orucunuz kutlu mübarek olsun. Bugün burada bizi misafir eden aynı sofranın etrafında toplayan bizi misafir etmekle de kalmayıp sağ olsun sizlere ve bizlere değer sebebiyle programını buna göre ayarlayıp sofrada iftarını bizimle birlikte açan çok değerli Altıeylül Belediye Başkanımız Hasan Avcı’ya teşekkür ediyoruz. Rabbim güç kuvvet versin yar ve yardımcısı olsun” dedi.
“BU AKŞAM SİZLERLE İFTAR AÇMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUM”
Bu akşam burada olmaktan çok büyük mutluluk ve onur duyduğunu belirten Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Cümleten hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Değerli çocuklar kıymetli aileler sevgili gönüllü kardeşlerim hepinizin mübarek ramazan ayını tebrik ediyorum. Başı rahmet, ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan bu güzel ayın sonunda inşallah hep birlikte sağlıkla sıhhatle kazasız belasız bir şekilde Ramazan’a Bayram’a Rabbim kavuştursun.
“YETİMLERİMİZİ MUTLU ETMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORSUNUZ”
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ