balikesirmeydan

HELAL OLSUN SANA BURAK BAŞKAN!’TÜRK TABİBLER BİRLİĞİ KAPATILMALIDIR!

HELAL OLSUN SANA BURAK BAŞKAN!’TÜRK TABİBLER BİRLİĞİ KAPATILMALIDIR!
HELAL OLSUN SANA BURAK BAŞKAN!
MHP Karesi İlçe Başkanı Burak Boduroğlu Balıkesir Tabib Odası ve Başkanıı Dr.Necdet Uçkan’a sert bir dille cevap verdi.
”TÜRK TABİBLER BİRLİĞİ KAPATILMALIDIR!
TÜRK ASKERİNİ SUÇLAYAN KİM VARSA TERÖRİSTTİR,ŞEREFSİZDİ,HAİNDİR,SUÇLUDUR.
Meslek odalarının,birliklerinin,örgütlerinin temel görevi meslek çalışanlarının haklarını savunmak,çalışma şartlarını uygun hale getirmeye gayret etmektir.
Lakin Türk Tabibler Birliği asla böyle davranmamaktadır.
Tüm faaliyetleri siyasidir.Zillet ittifakının bir parçası gibi davranmaktadır.Ve daha ötesi Başkanı ile,çeşitli yönetimleri ile Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığına zarar verecek çabalar içerisindedir.
Tüm bu gerçekler ışığında Türk Devletinin bekasını her alanda savunan MHP sözde meslek örgütü olan bu kurumun isminin başında bulunan ”Türk”kelimesinin kaldırılması ve yeni düzenlemelerin yapılması için bir kanun teklifi vermiştir.
Bu konuda Balıkesir Tabib Odası adına Necdet UÇAN imzası ile bir açıklama yapılarak MHP’in teklifi eleştirilmiş,bu haklı istek antidemokratik olarak nitelendirilmiştir.
Dr.Uçkan eleştirisini yanlış adrese yapmaktadır.
Öncelikle PKK ve bölücü söylemler içersinde olan TTB’yi eleştirmelidir.
Mehmetçiği iftira atan,Türk askerine dil uzatan TTB başkan ve yöneticilerini eleştirmelidir.
Dr.Uçkan haddini bilmelidir.
Türk Devletinini ve Milletinin varlığını savunan MHP’ye dil uzatmak onun haddi değildir.Zaten böyle bir güç ve yetkisi de yoktur.
Milliyetçi Hareket Partsinin tavrı doğrudur.
Milliyetçi Hareket Partisinin eleştirileri haklıdır.
Milliyetçi Hareket Partisinin kanun teklifi yerindedir.
Milliyetçi Hareket Partisi Karesi İlçe Teşkilatı ve Balıkesir’de MHP’ye gönül veren tüm partililer olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ve Genel merkezimizin bu konudaki çalışmalarının,söylemlerinin sonuna kadar takipçisi ve destekçisiyiz.
Tabibler Birliği konusundaki düşüncelerimiz nettir.
Milliyetçi Hareket Partisinin hazırladığı ve sunuğu kanun teklifi yerindedir.
Tabipler Birliği kapatılmalıdır. Hekim kardeşlerim kendi kuruluşlarını yeniden sahiplenmeli ve yeni bir organizasyona gitmelidir. Bir avuç ne idüğü belirsiz doktor kılıklı anarşist ruhlu insanlardan mesleği kurtarmak lazımdır
Türk askerine düşmanlık, düşmana askerliktir. Türk askerine aslı astarı olmayan suçlamalarda bulunanlar terörizme beşinci kol faaliyeti yapan kansızlardır Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı’nın vatandaşlıktan çıkarılması ve TTB’nin kapatılması şarttır.
PKK’nın iftirasına sarılıp şerefli Türk askerini suçlayan kim varsa teröristtir, şerefsizdir, haindir, suçludur, dökülen şehit kanlarının vebali onların üstündedir. Türk Tabipleri Birliği’nin kapatılması, başkanının da bedel ödemesi haktır
MHP Karesi İlçe Başkanı
BURAK BODUROĞLU
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ