balikesirmeydan

Gençlik Ruh Sağlığı Çalışmaları Konusunda Farkındalık faaliyeti

Gençlik Ruh Sağlığı Çalışmaları Konusunda Farkındalık faaliyeti
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca “Kadın Acil Destek (KADES)” Uygulamasının tanıtımı ve farkındalığının artırılmasına ayrıca Gençlik Ruh Sağlığı Çalışmaları Konusunda Farkındalık faaliyetlerine yönelik olarak;
Altıeylül ilçesi Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesinde Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği ile Rehberlik ve Danışma Merkezince yapılan faaliyet kapsamında; Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliğince “Kadın Acil Destek (KADES) Uygulaması” hakkında bilgilendirme yapıldı, öğrencilerin telefonuna KADES uygulamasının indirilmesi sağlandı. Rehberlik ve Danışma Merkezince üniversite öğrencilerine yönelik Bağımlılıkla Mücadele ve Danışma Merkezinin hizmetleri kapsamında bilgilendirme yapıldı.
Faaliyet sonucunda; (138) üniversite öğrencisine KADES bilgilendirmesi yapılarak (32) kadın öğrenciye uygulamanın indirilmesi sağlandı. Rehberlik ve Danışma Merkezince (198) öğrenciye Bağımlılık Döngüsü ile Rehberlik ve Danışma Merkezi Hizmetleri konularında bilgilendirme ve broşür dağıtımı yapıldı.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ