balikesirmeydan

Etnik fitne mikrobu yayanlar

Etnik fitne mikrobu yayanlar
  • Siyaset
  • 17 Mayıs 2022
  • 42 KEZ OKUNDU

Etnik fitne mikrobu yayanlar

Türkiye’de yaşatılmak istenen en büyük mikropluklardan birisi de “Etnik Fitne” mikrobudur…

Etnik fitne mikrobu yayanlar

Yıldıray Çiçek / TÜRKGÜN

Türkiye’de yaşatılmak istenen en büyük mikropluklardan birisi de “Etnik Fitne” mikrobudur. Bu mikrop emperyalist laboratuvarda üretilen ve onların en çok güvendiği mikropların başında gelir. “Etnik Fitne” mikrobu Türkiye’de salgın haline gelsin diye yıllardır uğraşır dururlar. Ancak başarılı olamadılar ve Türk milletinde bu feraset, sağduyu olduğu müddetçe de asla başarılı olamayacaklardır.

Ama “Etnik Fitne” mikrobu yaşatma ve yayma konusunda da emperyalist kuklaları yılmıyor, bıkmıyor.

Olayların sebebi hep başka çıksa da “Kürtçe müzik dinliyorlar diye saldırıya uğradılar”, “Kürtçe müziği yasakladılar”, “Kürt oldukları için öldürüldüler” şeklindeki fitne propagandasını sürekli kaşıyorlar. Bu propagandayı kendine alan açmak için HD(P)KK’lılar yaptığı gibi, HD(P)KK’lılar ile kim dirsek temasında ise onlar da yayıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde yine bunun bir örneğini verdiler.

Derince Belediyesi geçtiğimiz günlerde “İlçemiz sınırları içerisinde özel bir firmanın yapacak olduğu konser organizasyonunun yapılan detaylı inceleme sonucunda uygun olmadığı tespit edilmiş olup, etkinlik belediyemiz tarafından iptal edilmiştir” açıklaması yaparak sözde sanatçı Aynur Doğan’ın konserini iptal etti. Vay sen misin konseri iptal eden…

“AKP’li Belediye Kürtçe konsere dayanamadı”, “AKP’li Belediyenin Kürtçe Düşmanlığı” başlıklarıyla haber yaptılar. Oysa Derince Belediyesi’nin “detaylı inceleme” dediği konu, Aynur Doğan’ın bizzat PKK’lı olması, PKK’lılara teröristbaşı Öcalan’ın ve öldürülen PKK’lı teröristlerin posterleri önünde konser veren biri olmasıdır.

Aynur Doğan’ın tüm konserlerine bakın HD(P)KK’lılar oradadır. Aynur Doğan’ın adının geçtiği hangi eylem ve söylem varsa PKK’lılara sahip çıktığı görülecektir.

Böyle birine ilk kim sahip çıktı biliyor musunuz?

Her PKK’lıya ilk sahip çıkan kimse aynı kişi… Kemal Kılıçdaroğlu!

CHP Genel Başkanı olduğu günden bu yana “Etnik Fitne” mikrobunu yaymak için uğraşan Kemal Kılıçdaroğlu PKK’lı Aynur Doğan konserinin yasaklanmasını “Kürtçe Müziği Yasaklama” olarak duyurdu. Bu adam maalesef Atatürk’ün kurduğu CHP’nin başında Genel Başkanlık yapıyor.

“Şehitlerimizin katillerine konser veren bu sözde sanatçının Derince’de ne işi var?” diye sorgulayacağına “Etnik Fitne” mikrobunu yayarak HD(P)KK’lılara nasıl şirinlik yaparım derdine düşüyor. Utanmaz adam. Bir de ara sıra “Ben Kuvâ-yi Milliyeciyim” diye Türk milletiyle dalga geçiyor. Bu ülkede “Kürtçe konuşuyor, Kürtçe şarkı dinliyor, Kürtçe şarkı söylüyor” diye kim kime karışıyor?

Bu ülkede devletin yönetiminde TRT Kürdi kurulmadı mı ve şu an yayınını sürdürmüyor mu be haysiyetsiz adamlar?

Nerede Kürtçe düşmanlığı?

Bunların derdi Kürtçe değil, bunların yaratmak istediği algı PKK’yı savunuyorsa o makul Kürt, PKK’ya hizmet ediyorsa o makul Kürtçe’dir.

Aynur Doğan isimli sözde sanatçı önce TRT Kürdi’ye çıksın da “Ben, şerefsiz terör örgütü PKK’nın konserlerine çıktığım ve her fırsatta PKK’yı savunduğum için Türk milletinden özür diliyorum” beyanında bulunsun. Yanında da Kemal Kılıçdaroğlu isimli her fırsatta Türk milletine ve Atatürk’e ihanet eden siyaset tiplemesi olsun…

Artık “Etnik Fitne” mikrobu yayma ve yaşatma işini bırakın. Türk-Kürt kardeşliğini hiçbiriniz bozamayacak ama savunduğunuz PKK’lılar böcek gibi ezilmeye devam edilecektir. Duydunuz mu Kemal Kılıçdaroğlu ve avanesi?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ