Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Engelsiz Güçlerin İsa abisi anısına yarışma

Reklam
Engelsiz Güçlerin İsa abisi anısına yarışma

Engelsiz Güçlerin İsa abisi anısına yarışma

Karesi Kent Konseyi, Aralık 2020’de geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Engelsiz Güçler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve konsey üyesi İsa Kahraman’ın anısına Karesi Belediyesi işbirliğiyle Engelliler Arası Kitap Okuma Yarışması düzenledi.

Karesi Kent Konseyi ve Karesi Belediyesi işbirliğiyle Engelliler Arası Kitap Okuma Yarışması düzenleniyor.

Geçtiğimiz aylarda vefat eden Karesi Kent Konseyi Engelli Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi İsa Kahraman anısına düzenlenecek olan Kitap Okuma Yarışması, 9 Nisan- 5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Engellilerin katılabileceği yarışma için son başvuru tarihi 9 Nisan olarak belirlenirken, başvurular Karesi Belediyesi’nin İletişim Merkezi olan 444 99 10 numaralı telefondan ve www.karesi.bel.tr adresinden yapılabilecek.

Yarışmaya katılanlar için 6 Mayıs Perşembe Günü pandemi önlemleri kapsamında Karesi AVM’de 20’şer kişilik gruplar halinde sınav düzenlenecek. Sınav sonuçları 7 Mayıs günü açıklanırken, ödül töreni ise 10 Mayıs günü yapılacak. Yarışmada 1. olana dizüstü bilgisayar ve kitap seti, 2. olana tablet bilgisayar ve kitap seti. 3. olana ise akıllı saat ve kitap seti hediye edilecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ