balikesirmeydan

Çanakkale şehitliği’ni kirletme!

Sıtkı Şeremetli

Çanakkale şehitliği’ni kirletme!

Terörist Demirtaş’ın son günlerde birilerinden aldığı talimatla, imaj yaratmak ve daha ziyade gerçek yüzünü gizlemek adına oynamadığı rol kalmamıştır.

Çanakkale şehitliği'ni kirletme!

Terörist Demirtaş’ın son günlerde birilerinden aldığı talimatla, imaj yaratmak ve daha ziyade gerçek yüzünü gizlemek adına oynamadığı rol kalmamıştır. Bir maskeyi çıkarıyor, diğerini takıyor.

Daha iyi anlaşılması için Sol’culara kendi mahallerinden olan sanatçı Selda Bağcan’ın şarkısındaki şu sözleri hatırlatalım:

“Ne yapsın işte böyle
Oyna demiş birileri
Bir ileri iki geri
Birilerinin elinde ipleri

Şeffaf bir maske taktı
Deli mi ne?
Bir oynadı, bir oynadı
Oynamaya doymadı”

Terörist Demirtaş’a yine birileri “Oyna” demiş…

Aynı, 7 Haziran 2015 seçimleri öncesi oynadığı gibi. O imaj tutturabilme ve kanlı yüzünü örtbas etme rolünü oynuyor. Medyada onu “Barış güvercini” diye pazarlamaya çalışıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bu ülkeyi Demirtaş ile beraber inşa etmeliyiz” sözünün içeriğinde, bu oynanan oyunun anlamını bulabilirsiniz. Beraber inşa etmeyi bırak, bu ülke “Selahattin Demirtaş inşallah Cumhurbaşkanı seçilir” diyen CHP Genel Başkan yardımcılarını gördü.

Atatürk’ün miras bıraktığı CHP’nin başındakiler bunu yaparsa kime ne söyleyeceksiniz ki?

Zaten onlara da birileri “Oyna” dediği için oynamaya doyamıyorlar.

Terörist Demirtaş’ın son günlerde arka arkaya gazetelere ve haber sitelerine yaptığı açıklamalar, 6’lı masanın HDP ile daha rahat hareket etmesi için atmosfer oluşturmak için propaganda şeytanlığıdır.

Anayasa Mahkemesi’nin bir hafta içinde önce PKK’lı Figen Yüksedağ’a sonra terörist Demirtaş’a haklarında açılan davalardan dolayı  ‘hak ihlali’ kararı vermesi ve devleti onlara tazminat ödemeye mahkûm etmesi de bu propagandalara yargı içindeki destek çabasıdır.

PKK’nın her türlü terör eylemine destek vererek azmettiricilik yapan terörist Demirtaş son açıklamasında “Çanakkale Şehitliği’ni ziyaret ederek çiçek bırakmayı, dua etmeyi, orada yatanlar gibi yan yana durmamız gerektiğini göstermek isterim.” Demiş…

Yüzlerce askerimizin, polisimizin şehit edilmesinden sorumlu ama dalga geçer gibi kurduğu cümleye bakar mısınız?

Hendek-Çukur olaylarında PKK’lı teröristleri sürekli tahrik eden en azgın PKK’lı kendisi değil gibi, “Hendek kazanların ellerinden öpüyorum” diyerek azdırdığı PKK’lı teröristlere 793 askerimizi, polisimizi şehit ettiren kendi değil gibi Çanakkale şehitliğini o kokuşmuş bedeniyle kirletme hayali kuruyor.

Sen önce şehit ettirdiğin yüzlerce askerimizin, polisimizin hesabını ver sonra Çanakkale şehitliği üzerinden şeytanca propagandalar var.

Çanakkale Şehitlerimiz “Vurulmuş tertemiz alnından, uzanmış yatıyor” muhataplığındadır.

Çanakkale şehitliği senin Allahsız, kitapsız, ateist terör örgütü PKK’nın mensupluğunda kirleteceğin bir mekân değildir.

Ne duasından bahsediyorsun sen?

Seni kabul edecek toprak var mı ki?

CHP’nin verdiği propaganda metinleriyle “Kimse HDP’yi, PKK’nin siyasi uzantısı gibi göremez.” Cümleleri kuran terörist Demirtaş! Sen bu palavraları bırak da, önce öz kardeşin olan Nurettin Demirtaş’ı Kandil’den indirip Türk Devletine teslim et. Yoksa yakın bir zamanda onun leşini de ya senin yattığın cezaevi yahut CHP Genel Merkezi önüne bırakacaklar.

Birileri “Oyna” dediği için propaganda oyunları oynamayı bırak çünkü rezilliğin çok sırıtıyor.

“PKK’lı gençlerin ölüsüne de, dirisine de sahip çıkacağız” derken Çanakkale şehitliğine nasıl geldin sen?

Kemal Kılıçdaroğlu ve senin ırk ve soy birlikteliğinizden oluşan Türk milletine ihanet düşünceleriniz, bu ülkede asla başarılı olamayacaktır. Hangi şeytani propagandayı yaparsanız yapın ezilecek ve yenileceksiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ