Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Bigadiç’te Jeotermal Kaynaklı Sera Projesi Hayata Geçiyor…

Reklam
Bigadiç’te Jeotermal Kaynaklı Sera Projesi Hayata Geçiyor…
Bigadiç’te Jeotermal Kaynaklı Sera Projesi Hayata Geçiyor…
İl Müdürümüz Erkan Alkan Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu ziyaret ederek bölgede uygulanması planlanan jeotermal kaynaklı sera projesi uygulama alanlarında incelemelerde bulundu.
Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun koordinasyonunda bölgede uygulanacak projeler ve yatırım hedeflerinin görüşüldüğü proje değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Bigadiç Belediye Başkanlığında düzenlenen proje değerlendirme toplantısında Jeotermal Kaynaklı Sera Projesinin yol haritası belirlendi.
Balıkesir tarım ve hayvancılığının önemli merkezlerinden biri olan Bigadiç, birçok tarımsal üründe olduğu gibi jeotermal kaynaklı sera kurulumu içinde proje geliştiriyor.
İl Müdürümüz Erkan Alkan, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Bigadiç İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç ile birlikte bölgede yapımı devam eden yatırımları ziyaret ederek jeotermal kaynaklı sera kurulumu projesinin uygulanacağı alanı yerinde inceledi.
Bölgenin tarım ve hayvancılık alanında ki potansiyelini vurgulayan İl Müdürümüz Alkan; Bigadiç’in kaliteli bir toprak yapısına, devamlı su ve enerji kaynaklarına sahip olmasının uygulanması planlanan Jeotermal Kaynaklı Sera Projesi için çok önemli olduğunu dile getirdi. Balıkesir’in seracılığın gelişmesi yolunda ortaya koyduğu atılımı da hatırlatan İl Müdürümüz Erkan Alkan, Bigadiç’te jeotermal kaynaklı seraya dikilecek ilk fide için duyulan heyecanı dile getirdi.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ