balikesirmeydan

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Rıza Tekin’den uyarı!..

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Rıza Tekin’den uyarı!..
  • Manşet
  • 10 Temmuz 2022
  • 139 KEZ OKUNDU

Bayram sevinci kursağımızda kalmasın

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Rıza Tekin, 9 günlük Kurban Bayramı tatili nedeniyle yollarda oluşacak trafik yoğunluğuna dikkat çekti; “Bayram sevincimizin kursağımızda kalmaması için hepimiz trafikte üzerimize düşen görevi yerine getirelim.” çağırısı yaptı.

Kurban Bayramı vesilesiyle yaşanan trafik yoğunluğu üzücü kaza haberlerini de beraberinde getirirken Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı  Rıza Tekin, sürücülere  trafik ihlallerinden kaçınmaları çağrısında bulundu.

Yayınladığı Kurban Bayramı mesajında başkan Rıza Tekin, mutlu bayram ziyaretlerinin mutsuz anılar haline gelmemesi için sürücülerin trafik kurallarına her zamankinden daha fazla riayet etmeleri gerektiğine dikkat çekti.

Rıza Tekin, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İnsanları birbirine yakınlaştıran, sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kesilen kurbanlarla toplumda yardımlaşma ve dayanışma ruhunu pekiştiren Kurban Bayramı, tüm İslam alemi için büyük bir önem taşımaktadır.

Bu bayram vesilesiyle dargınlıkları ve küslüğü bir kenara bırakıp affetmeyi, barışmayı ve güzel duyguların kalplerimize hakim olmasını diliyorum.Tüm Müslümanların Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

Kurban Bayramı’nda seyahate çıkacak olanların ise trafikte her zamankinden çok daha dikkatli olmalarını, trafik kurallarına uymalarını, aşırı hızdan kaçınıp emniyet kemerleri takmalarını öneriyorum. Bayram sevincimizin kursağımızda kalmaması için hepimiz trafikte üzerimize düşen görevi yerine getirelim.”

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ