Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Ak Parti üyelerine sokağa çıkma izin belgesi veriyor mu?

Reklam
Ak Parti üyelerine sokağa çıkma izin belgesi veriyor mu?

Ak Parti üyelerine sokağa çıkma izin belgesi veriyor mu?

Tam kapanma sürecinde AK Parti üyeleri için izin belgesi düzenlendiğini içeren sosyal medya paylaşımlarının “algı” amaçlı olduğu ortaya çıktı. İl başkanı Ekrem Başaran, “Düzmece evrakla iftira atıyorlar” dedi

AK Parti il başkanlarının partililere izin belgesi düzenlendiğine için sosyal medyada dolaşan belge sahte çıktı. Balıkesir İl başkanı Ekrem Başaran, sosyal medya üzerinden başlatılan iftira ve yalan içerikli paylaşımnların gerçek dışı olduğunu açıkladı.
AK Parti Balıkesir il başkanı Ekrem Başaran’ın açıklaması şöyle:

“Sosyal Medya üzerinden muhtemelen düzmece evrakla Ak Parti’ye karşı iftira ve yalanla algı oluşturulmaya çalışılıyor. Balıkesir İl Başkanlığı olarak Başkan dahil kimse için böyle bir evrak düzenlenmemiştir. Genel Merkezimiz tarafından tüm teşkilatlarımıza kurallara uymak noktasında azami özen talimatı verilmiştir.

TEŞKİLAT BAŞKANIMIZ ERKAN KANDEMİR’İN MESAJI
KISITLAMALARA TAM RİAYET EDİLMESİ YÖNÜNDEDİR

Ak Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in bu konudaki mesajı nettir.

Başkanımız, “Hükümetimizin aldığı önlemler çerçevesinde uygulanmaya başlayan kısıtlamalara tam riayet edilmesi, bu süre içerinde hiç bir surette kural ihlali yapılmaması, tüm çalışmaların Online platformlar üzerinden yürütülmesini rica ederim. İyi ramazanlar” dilekleriyle bunu 81 İl Teşkilatımıza ifade etmiştir.

Ak Parti üzerinden yeni bir algı yaratılmaya çalışmak, kirli bir oyundan ibarettir. Ak Parti İl Başkanları, teşkilatları ile birlikte 17 günlük tam kapanma kurallarına özenle riayet etmektedir. Kamuoyuna duyurulur.”

BALIKESİRİMNET

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ