balikesirmeydan

AK PARTİ İL BAŞKANI BAŞARAK: “GELECEK YÜZYIL TÜRKİYE YÜZYILI OLACAK”

AK PARTİ İL BAŞKANI BAŞARAK: “GELECEK YÜZYIL TÜRKİYE YÜZYILI OLACAK”
AK PARTİ İL BAŞKANI BAŞARAK: “GELECEK YÜZYIL TÜRKİYE YÜZYILI OLACAK”
AK Parti İl Başkanlığı’nın düzenlediği AK Parti İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısına; AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, AK Parti Milletvekilleri Belgin Uygur, Mustafa Canbey ve Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile 20 İlçe Teşkilatının İlçe Başkanları katıldı. Toplantıda; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir Mitingi, AK Parti Üyeleri ile yapılacak olan “Yüz Yüze Görüşme” çalışma, Yeni Üye çalışmaları ile Balıkesir Şehir Buluşmaları noktasında değerlendirmelerde
bulunuldu.
“BALIKESİR MİTİNGİMİZ, MİLLETİMİZİN CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİĞİ DESTEĞİN ve SEVGİNİN BİR GÖSTERGESİDİR.”
Türkiye’ye örnek olan ve Cumhurbaşkanımızın takdirini kazanan bir miting gerçekleştirdiklerini belirten AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’liler ve Ak Teşkilatlar olarak çok güzel, muhteşem bir şekilde karşıladık. Cumhurbaşkanımız her platformda Balıkesir’imizde gerçekleştirdiğimiz mitingten övgü ile bahsediyor ve Balıkesir’imize teşekkürlerini ifade ediyor. Bu bizim için büyük bir gurur, mutluluk ve övünç kaynağı doğrusu. Türkiye’ye ve dünyaya örnek olan, Türk Milleti’nin Cumhurbaşkanın ve AK Parti’nin her daim yanında olduğunu gösteren bir miting oldu. Cumhurbaşkanımızın Balıkesir Mitingi’nin yankıları her tarafta hissedildi. O gün 65 bin kişi Kuvay-i Milliye Meydanını büyük bir sevgi çemberiyle hınca hınç doldurdu.
Cumhurbaşkanımıza duyulan hasret ve sevgi sokaklara, meydanlara taştı. AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı ve Teşkilatlar olarak bu tablo bize büyük bir gurur ve mutluluk verdi. Açıkçası Balıkesir Mitingi sonrası hem malum 6+1 masanın sahipleri, hem de dünya şaşkına döndü. Cumhurbaşkanımıza duyulan sevginin ve desteğin coşkusu gücümüzü bir kez daha gösterme açısından çok önemliydi. Bunu Teşkilatlar olarak sizler başardınız. Cumhurbaşkanımıza omuz verdiniz, güç verdiniz. Bu nedenle hepinize gayretlerinizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Balıkesir Mitingimiz şunu göstermiştir ki; biz 2023 seçimlerine hazırız. İnşallah seçim günü geldiğinde tüm Türkiye ve Balıkesir’imizde sandıkları patlatacağız. Cumhurbaşkanımızı tekrar seçip, AK Parti’mizi tekrar iktidara taşıyacağız. Bunu bizler yapacağız. Çalışarak yapacağız. Halkımıza bire bir dokunarak, onların gönüllerini alarak yapacağız”
dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ