2024 ALTIEYLÜL İLÇE MUHTARLARI
Seçimler sonrası Altıeylül ilçesindeki 94 mahalle muhtarı belli oldu.
Altıeylül ilçesinde seçimleri kazananların isimleri şöyle:
2024 ALTIEYLÜL İLÇE MUHTARLARI
1- Gündoğan Mahallesi: Kadir Yeşil
2- Gündoğan Mahallesi: Nihat Emer
3- Akarsu Mahallesi: Recep Yılmaz
4- Akçaköy Mahallesi: Şerafettin Demirci
5- Aliağa Mahallesi: Vedat Akay
6- Altıeylül Mahallesi: Emine Çetinaslan
7- Aslıhan Mahallesi: Erdoğan Atalay
8- Aslıhantepeceği Mahallesi: İbrahim Tolga
9- Ataköy Mahallesi: Kazım Sarıçalı
10- Atköy Mahallesi: Celal Turkan
11- Aynaoğlu Mahallesi: Gencer Poyraz
12- Ayşebacı Mahallesi: Ahmet Elmas
13- Ayvacık Mahallesi: Orhan Düçer
14- Ayvatlar Mahallesi: Kerim Telli
15- Bağalan Mahallesi: Ali Erkan
16- Bahçedere Mahallesi: Mücahit Yüksel
17- Bahçelievler Mahallesi: Dilek Ünal
18- Balıklı Mahallesi: Yahya Küçük
19- Bayat Mahallesi: Hayri Alkan
20 -Bereketli Mahallesi: Naci Er
21- Beşpınar Mahallesi: Sezayi Erkan
22- Boğatepe Mahallesi: Ümit Kocakurt
23- Orhanlı Mahallesi: Halis Cemal Albayrak
24- Ortamandıra Mahallesi: Özgür Bozdağ
25- Ovabayındır Mahallesi: Mehmet Şafak
26- Ovaköy Mahallesi: Ahmet Karadeniz
27- Pamukçu Mahallesi: Hakkı Demiröz
28- Paşaköy Mahallesi: Mustafa İkiz
29- Plavne Mahallesi: Neslihan Atlı
30- Sarıalan Mahallesi: Mustafa Deniz
31- Selimiye Mahallesi: Hasan Dündar
32- Sıvatpnar Mahallesi: Yusuf Gezgin
33- Sütlüce Mahallesi: Sema Saçaklı
34- Taşköy Mahallesi: Vedat Tekin
35- Taşpınar Mahallesi: Mehmet Ali Aşık
36- Tayyipler Mahallesi: Eyüp Aydın
37- Turnalar Mahallesi: Şemsettin Zengin
38- Türkali Mahallesi: Hızır Afacan
39- Yakupköy Mahallesi: Mehmet Yıkılmaz
40- Yenice Mahallesi: Yasin Karıncı
41- Yeşiller Mahallesi: Selim Gökçü
42- Yeşilkurt Mahallesi: Ulaş Çiçek
43- Yıldız Mahallesi: İrfan İnal
44- Bozen Mahallesi: Kadri Tekin
45- Büyükbostancı Mahallesi: İsmail Ceylan (Osmanoğlu)
46- Cinge Mahallesi: İbrahim Ensin
47- Çakıllık Mahallesi: Günay Yıldız
48- Çamköy Mahallesi: Servet Çam
49- Çandır Mahallesi: Yusuf Parlak
50- Çayırhisar Mahallesi: Yusuf Karayyusufoğlu
51- Çınarlıdere Mahallesi: Davut Tuna
52- Çiftçidere Mahallesi: Süleyman Gökçe
53- Çiftliköy Mahallesi: Ali Yıldırım
54- Çukurhüseyin Mahallesi: Hasan Solak
55- Dallımandıra Mahallesi: Bahattin Yurtdaş
56- Dedeburun Mahallesi: Abdi Doğru
57- Dereçiftlik Mahallesi: Emin Efe
58- Dereköy Mahallesi: Mehmet Son
59- Dinkçiler Mahallesi: Nilgün Çilesiz
60- Dişbudak Mahallesi: Soner Kılıçarslan
61- Ertuğrul Mahallesi: Ergün Doğan
62- Gaziosmanpaşa Mahallesi: Ramazan Bazman
63- Gökçeören Mahallesi: Nuri Gürbüz
64- Gökköy Mahallesi: Sabır Çakal
65- Gümüşçeşme Mahallesi: Orhan Yemişen
66- Hacı İlbey Mahallesi: Metin Şapaz
67- Halalca Mahallesi: Harun Bozbay
68- Hasan Basri Çantay Mahallesi: Tufan Uyar
69- İnkaya Mahallesi: Tolga Uluca
70- Kabalıklı Mahallesi: Cemile Alkan
71- Karabeyler Mahallesi: Süleyman Güneeş
72- Karakavak Mahallesi: Abdullah Batur
73- Karakaya Mahallesi: Erman Özcan
74- Karamanlar Mahallesi: Sedat Songül
75- Karaman Mahallesi: Bekir Hoşafcı
76- Kasaplar Mahallesi: Gönül Başçivi
77- Kesirven Mahallesi: Mehmet Atsız
78- Kılcılar Mahallesi: Harun Şahan
79- Kirazköy Mahallesi: Bahri Bozkurt
80- Kirazpınar Mahallesi: İbrahim Cengiz
81- Konakpınar Mahallesi: Fatih Er
82- Kozdere Güvem Mahallesi: Ali Yıldız
83- Kozören Mahallesi: Engin Eroğlu
84- Köseler Mahallesi: Fatih Karakaş
85- Köylü Köyü Mahallesi: Veli Öncül
86- Kuşkaya Mahallesi: Erdoğan Yılmaz
87- Kutludüğün Mahallesi: Fatih Solak
88- Kuyualan Mahallesi: Hamit Ceylan
89- Küçükbostancı Mahallesi: İrfan Demir
90- Küpeler Mahallesi: Rafet Çoşkun
91- Kürse Mahallesi: Birol Şahir
92- Macarlar Mahallesi: Ali Coşkun
93- Meryemedere Mahallesi: Rüstem Özen
94- Nergiz Mahallesi: Emin Gönül Taş