Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Bu CHP iflah olmaz. (Göktuğ ŞEREMETLİ)

Reklam
Bu CHP iflah olmaz. (Göktuğ ŞEREMETLİ)
Bu CHP iflah olmaz.
(Göktuğ ŞEREMETLİ)
Sadece ideolojik konularda değil,ekonomi,yatırım ve ülkenin kalkınması yolunda da ufku yok.Nedense bu CHP’nin genlerinde ülkeyi büyütme gibi bir özellik yok.Bilindiği gibi İstanbul’a Boğaz Köprüsü yapılması gündeme geldiğinde de zamanın CHP zihniyeti CALP ”Yaptırmayız”diye direnmişti..Aynı karşı duruş devam ediyor.
xxx
CHP’li Haluk Pekşen’den skandal İstanbul Havalimanı paylaşımı: İktidara gelince…
Eski CHP Milletvekili Haluk Pekşen, dünyanın en önemli ve hareketli havalimanları arasında gösterilen İstanbul Havalimanı ile ilgili skandal bir paylaşımda bulundu. Pekşen, iktidara gelmeleri halinde İstanbul Havalimanı’nı kargo uçuşları için kullanacaklarını, Atatürk Havalimanı’na geri dönüş yapacaklarını ifade etti. Sosyal medyada Pekşen’in paylaşımına tepki yağdı.
CHP’li Haluk Pekşen’den skandal İstanbul Havalimanı paylaşımı: İktidara gelince…
CHP, Hükümetin Türkiye’ye kazandırdığı dev eserlere karşı hasmane tutumunu sürdürüyor. Marmaray, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü başta olmak üzere tüm dev eserlerin karşısında duran CHP, gözüne dünyanın en işlek havalimanlarından olan İstanbul Havalimanı’nı kestirdi. Tam olarak açıldığında Avrupa’nın en büyük havalimanı olacak olan İstanbul Havalimanı ile ilgili bir paylaşımda bulunan eski CHP Milletvekili Haluk Pekşen sosyal medyanın tepkisini çekti.
İSTANBUL HAVALİMANI’NI KARGO UÇUŞLARINA ÇEVİRECEĞİZ
Pekşen, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu skandal ifadeleri kullandı:
İktidara geldiğimizde ilk imza 3.Havalimanını Kargo Havalimanına çevirmesi ve Atatürk Havalimanının onarılarak ivedilikle yeniden uçuşlara açılması için olacaktır.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ