Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

2 LİDERDEN SAMİMİ GÖRÜNTÜLER

Reklam
2 LİDERDEN SAMİMİ GÖRÜNTÜLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli’den samimi pozlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen İnsan Hakları Eylem Planı Tanıtım Toplantısı sonrası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile sohbet etti. İki lider, objektiflere samimi pozlar verdi. Hukuk alanında yapılacak reformların ardından gözler önümüzdeki hafta açıklanacak ekonomi alanında atılacak adımlara çevrildi.

​Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli
​Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde İnsan Hakları Eylem Planı’nın açıkladı. Bu kapsamda Adalet Bakanlığı tarafından detaylı bir çalışma yapıldı ve hukuk reformunda ilk adım atıldı. Büyük özenle hazırlanan İnsan Hakları Eylem Planı’nın maddeleri kamuoyunun beğenisini kazandı.

Erdoğan ve Bahçeli sohbeti

Tanıtım toplantısına katılan isimler arasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de vardı. Erdoğan, konuşmasının ardından Bahçeli ile bir araya geldi ve bir süre sohbet etti. İki lider, objektiflere samimi pozlar verdi. Hukuk alanında yapılacak reformların ardından gözler ekonomiye çevrildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herkes kendi dini bayramlarında izinli olacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herkes kendi dini bayramlarında izinli olacak

Sırada ekonomi reformu var

Hazine ve Maliye Bakanlığı, uzun süredir birçok sektör temsilcisiyle görüşerek çalışmalarını tamamladı. Ekonomi alanında hazırlanan çalışmalar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacak. Erdoğan’ın ekonomide atılacak adımları içeren reform paketini önümüzdeki hafta açıklayacağı öğrenildi.YENİ ŞAFAK

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ