balikesirmeydan

Zeytinli Rock Festivali’ne sivil toplum kuruluşları ndan büyük tepki!..

Zeytinli Rock Festivali’ne sivil toplum kuruluşları ndan büyük tepki!..
  • Manşet
  • 08 Ağustos 2022
  • 85 KEZ OKUNDU

Taciz, tecavüz. fuhşun aleni yapıldığı….

Burhaniye Belediyesi katkılarıyla 7. kez gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali için geri sayıma geçilirken İlim Yayma Cemiyeti’nden son bir uyarı geldi. “Alkolün, uyuşturucuların her türlüsünün kullanılıp, taciz, tecavüz. fuhşun aleni yapıldığı, değerlerimize örtüşmeyen, gençlerimizi fesada sürükleyen…” ifadelerinin yer aldığı açıklamayla festivale izin verilmemesi istendi.

Bu yıl Burhaniye’deki DENETKO ile ORJAN sahil sitelerinin arasında denize sıfır 65 bin metrekare alanda 17-21 ağustos tarihleri arası yapılması planlanan Zeytinli Rock Festivali‘ne karşı çıkan sivil toplum kuruluşları arasındaki İlim Yayma Cemiyeti yeni bir açıklama yaptı.

 “Zeytinli Rock Festivalini, alkolün, uyuşturucuların her türlüsünün kullanılıp, taciz, tecavüz. fuhşun aleni yapıldığı, değerlerimize örtüşmeyen, gençlerimizi fesada sürüklediği gibi kınıyoruz” ifadeleriyle başlayan İlim Yayma Cemiyeti Balıkesir Şubesi‘nce yapılan açıklama şöyle:

Festivalin iptal edilmesini içeren İlim Yayma Cemiyeti Balıkesir Şubesi’nin bu açıklaması sosyal medya kullanıcıları tarafından yüzlerce kez paylaşıldı.

BALIKESİRİMNET

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ