balikesirmeydan

Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik”

Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik”
  • Manşet
  • 16 Mayıs 2022
  • 47 KEZ OKUNDU
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerince,düzenlenen Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında,  Balıkesir Büyükşehir Belediyesine ait Çocuk Trafik Eğitim Parkında Balıkesir Valisi Sayın Hasan ŞILDAK, İl J. Komutanı J. Albay Tarık HEKİMOĞLU, İl Emniyet Müdürü Hasan ONAR, çeşitli kurum/kuruluş yöneticileri, sivil toplum örgütleri ve İl J.K.lığı ile İl Emniyet Müdürlüğü trafik birimlerinin katılımı ile icra edildi.
Faaliyetler kapsamında, “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik”, “Yayalar Kırmızı Çizgimizdir”, “Trafikte Her Yıl Daha İyiye”, “Bi Hareketine Bakar Hayat”, “Kemerinle Yol Ver Hayata”, “Öncelik Yayanın, Öncelik Hayatın” mottoları çerçevesinde yol kullanıcılarını bilgilendirme ve bilinçlendirmeye yönelik stant açılarak trafik kuralları ile ilgili olarak el broşürleri, boyama kitabı, şapka, kırmızı düdük vb. materyallerin dağıtımı yapıldı. Ayrıca, çeşitli okullardan gelen öğrencilere trafik eğitim parkurunda personelimiz tarafından uygulamalı trafik eğitimi verildi.
Trafik haftası süresince, J.Trafik Timleri tarafından sorumluluk bölgemizdeki okullarda yapılan faaliyetler sonucunda (20) ilçede, (52) okulda, (2.837) öğrenciye trafik eğitimi verildi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ