Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Sol’un PKK’yı ödüllendirme alçaklığı devam ediyor!

admin

admin

Sol’un PKK’yı ödüllendirme alçaklığı devam ediyor!

          Türkiye’deki “Sol” kadar dünyanın başka ülkesinde bu derece yüzsüz, pişkin, pervasız, hain bir “Sol” bulamazsınız. Türkiye’deki tarihlerine baktığınızda hep ihanet ve hainlik barındırdıklarını görürsünüz. Dünlerde Rusçuluk, Çincilik adına bu vatanın evlatlarını şehit etme, bu hedef için terör eylemleri yapma vardı. Şimdi aynı “Sol” Amerikancı oldu. ABD’nin ağzına “bize talimat versin” diye bakıyorlar, destekledikleri terör örgütü PKK-YPG- PYD gibi sol terör örgütlerine de silahı ABD veriyor.

“Anti-emperyalist” nutukları bir aldatmaca idi, maske tamamen düştü.

Sol’un namusu olsa ABD beslemesi terör örgütü PKK’yı, YPG’yi, PYD’yi desteklemez. Ama namus olmayınca ne yapsınlar desteklerini hiç esirgemiyorlar.

En acı, en vahim olanı da bu ihanetlerine Atatürk’ü maske olarak kullanmalarıdır. Türk milletinin vatanına göz dikmiş herkesi ezmiş bir Atatürk ile günümüzdeki CHP’nin başını çektiği bu hain “Sol’un” alakasını kurabilecek olan var mı?

“Sol” artık hiç kurtulamayacağı bir ihanet batağına saplanmış durumdadır. Sol ve Sol’un terör örgütleri tamamen iç içe geçmiştir.

Bu hallerini de Türk milletinin zekâsıyla dalga geçer gibi sergilemektedirler. Son zamanlarda CHP ve HDP’nin ortak arka bahçe olarak kullandıkları çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernekler milletin gözü önünde PKK’nın yayın organlarına ödül vermektedir.

Her manada yaptıkları işbirliğini anlatmaya devam edeceğiz ama öncesinde çürütülmesi gereken bir propagandaya değineceğiz.

Osman Öcalan isimli itirafçı-eski teröristin TRT Kürdi’ye çıkmasını diline dolayıp, ihanetlerini bununla örtbas etmeye çalışanlar, bugün terör örgütü PKK’nın gazete ve televizyonlarına kendi elleriyle ödül veriyorlar. PKK’nın televizyonuna çıkıp propaganda yapan Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Özgür Özel’i, CHP’nin yazarlarını, PKK’nın televizyonuna canlı yayın bağlantısı atan CHP’nin televizyonu Halk TV’yi unutmadık.

Zaten bu konudaki tuhaflık da şudur. Osman Öcalan HDP, Kandil, YPG ve terörist Demirtaş’ı çıktığı televizyonlarda eleştirirken, CHP çıktığı PKK televizyonlarında terör örgütünün hoşuna gidecek propaganda yapıyor. Bunun aksini iddia edecek bir tane SOL’ucan var mı?

IMC TV’deki Kemal Kılıçdaroğlu ve Medya Haber’deki Özgür Özel ne yaptı? Her iki kanalda PKK’nın televizyonu değil mi?

Biz bunları yazıp maskelerini düşürünce “Osman Öcalan’ı mı savunuyorsun?” propagandasına başlıyorlar?

Ha bu arada Osman Öcalan’ın da, CHP’nin de aynı anda Allah belasını versin. Osman Öcalan bile kendi kurduğu terör yapısını eleştiriyor da, siz terör örgütleriyle yol yürüyorsanız Osman Öcalan’ın şerefsizliğini sizin şerefsizlikleriniz kat kat geçiyor demektir.

Osman Öcalan AHaber, Akit TV ve TRT Kürdi’ye çıkarılmış ve itiraflarda bulunmuş, geçmişteki yoldaşlarını eleştirmiş, terör örgütlerinin ilişkilerini deşifre etmiş… Siz PKK’nın televizyonlarında niye fing atıyordunuz peki?

Gelelim işbirliklerine…

Şimdi bir de PKK’nın gazete ve televizyonlarına ödül verme furyası başlattı CHP’nin yan kuruluşları…

Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafından “Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülleri” Ankara’da düzenlenen törenle Mezopotamya Ajansı’ndan Cemil Uğur’a ‘Rafet Genç Haber Ödülü’, Jinnews’ten Filiz Zeyrek’e ‘2020 yılı Röportaj Ödülü’ verilmiş… Her iki yapı da bizzat terör örgütü PKK’ya hizmet eden yapılardır.

Bu ödül töreninde CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, HDP Sözcüsü Ebru Günay, Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı ve CHP Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen gibi isimler bulunmuş. Ödüller onların elinden dağıtılmış… Siyasette cırcır böceği gibi sürekli öten Özgür Özel PKK’ya ödül verirken nasıl bir ruh halindeydi acaba?

Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı’nın HDPKK ile olan gönül ilişkisi zaten tartışılmaz. Onların orada bulunması doğal bir sonuçtur.

Geçtiğimiz ay CHP ve HDP’nin arka bahçesi Mimarlar Odası da terör örgütü PKK’nın propaganda kanalı olan JİN TV’ye ödül vermişti.

Terör örgütü YPG/PKK’nın sözde eş başkanı Asya Abdullah’a ‘Barış, Dostluk ve Demokrasi’ ödülü veren Türk Tabipler Birliği de aynı partilerin arka bahçesi konumundadır.

Sol’un alçaklığı, Türkiye’ye ihanetleri işte bu manzarayla apaçık ortadadır.

Türk devleti yeni bir kanun çıkararak başta CHP olmak üzere, HDP ve CHP gibi partilerin arka bahçesi olan Mimarlar Odası, Türk Tabipleri Birliği, Çağdaş Gazeteciler Derneği ve benzeri kuruluşlarda göstermelik asılı olan Atatürk portrelerini toplamalı ve bu kuruluşların bölücü zehir kusan faaliyetlerine son vermelidir. Atatürk’ü koruma kanunu çerçevesinde bunu bir an önce yapmalıdır.

Terör örgütü PKK’nın, YPG’nin şehit ettiği askerlerimizin kanı kurumadan PKK’nın yayın organlarına ödül veren bu alçaklık cezasız kalmamalıdır. Bu alçaklık içinde yer alan CHP’nin her konuda çok öten cırcır böceği Özgür Özel’in bir savunması var mı acaba?

Bir de bu Sol’ucan kılıklı devrimciler milliyetçi çizgide yayın yapan gazetemiz Türkgün’ün aldığı ödüllerle dalga geçiyorlar. Vay kansızlar vay, vay soysuzlar vay…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ