Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Osman Kavala’nın sahipleri

admin

admin

Osman Kavala’nın sahipleri

Dünyadaki her türlü melanetin ve milyonlarca insanın ölmesinin, yaralanmasının, kaos ve kriz içinde yaşamasının, yokluk içinde hayatta tutunmaya çalışmasının baş sorumlusu olan ABD, yanına ayarttığı 9 ülkenin büyükelçisini de alarak “Türk yargı sisteminde demokrasiye saygıyı, hukuk devleti ve şeffaflık ilkelerini gölgelemektedir” şeklinde bir açıklama yaparak Osman Kavala’nın “derhal serbest bırakılmasını” istemiş…

Google Haberlere Abone ol

Osman Kavala'nın sahipleri

Yıldıray Çiçek / TÜRKGÜN

Dünyadaki her türlü melanetin ve milyonlarca insanın ölmesinin, yaralanmasının, kaos ve kriz içinde yaşamasının, yokluk içinde hayatta tutunmaya çalışmasının baş sorumlusu olan ABD, yanına ayarttığı 9 ülkenin büyükelçisini de alarak “Türk yargı sisteminde demokrasiye saygıyı, hukuk devleti ve şeffaflık ilkelerini gölgelemektedir” şeklinde bir açıklama yaparak Osman Kavala’nın “derhal serbest bırakılmasını” istemiş… Osman Kavala Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İsveç, Kanada, Norveç ve Yeni Zelanda gibi ülkelerin neyi oluyor ki, bu derece sahiplenme gösteriyorlar?

Bu kadar ülke yan yana gelip Osman Kavala’nın serbest bırakılmasını istiyorsa hesap başkadır. Osman Kavala, Türkiye’de başta FETÖ, PKK gibi terör örgütlerine çok yakın biridir. Zaten cezaevinde olmasının temel sebebi bu ilişkileridir.

Siz bu ülkeleri Türkiye’nin terörle mücadelesine destek verirken gördünüz mü hiç?

Aksine Türkiye’ye yönelik faaliyet yürüten tüm terör örgütlerini besleyen, yönlendiren bu ülkelerdir. Terör örgütü YPG’ye tonlarca silah yardımı yapan, FETÖ’nün elebaşı ve kadrosunu topraklarında koruyan ABD’nin, Türkiye’nin yargı sistemini eleştirmeye ve böyle küstahça çağrılarda bulunmaya hakkı var mıdır?

Türkiye’nin bağımsızlığına müdahale eden ABD ve diğerleri, Osman Kavala’ya bir masum olduğundan dolayı değil, Türkiye’nin birliğine ve varlığına düşman unsurlarla hareket ettiğinden dolayı sahip çıkmaktadır. Osman Kavala, Türkiye’deki etnik fitnenin baş aktörüydü…

Teröristbaşı Öcalan’a selam iletecek, ondan ”Kavala’ya sevgilerimi iletin” şeklinde selam karşılığı alacak kadar yakın, PKK, YPG, PYG gibi terör örgütlerinin düzenlediği ‘Birleşik Kürt Konferansı’na katılacak kadar rahat, PKK’nın kapatılan kanalı IMC TV’de “Bazı durumlarda bir muhalefet hareketinin de, silahlı muhalefet hareketinin de siyaseti belirlemede önemli rolü oluyor” diyerek terör örgütlerini meşrulaştıracak kadar pervasız olan Osman Kavala Türkiye aşığı bir vatansever olsa bu ülkeler ona sahip çıkar mıydı?

“Kızıl Soros” lakaplı Osman Kavala ve terörist Selahattin Demirtaş vatan haini oldukları için ABD ve yancıları onlara sahip çıkmaktadır.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin, Türk Gençliği Kurultayı’ndaki konuşmasının bir bölümünde “ABD eski Dışişleri Bakanlarından Kissinger’a ait olduğu ileri sürülen bir sözü bu vesileyle paylaşmak istiyorum: “Amerika olarak neden güçlüyüz biliyor musunuz? Biz aramızdaki vatan hainlerini öldürürüz. Diğer ülkelerdeki vatan hainlerini ise kahramanlara dönüştürürüz” şeklindeki sözü hatırlatması, Kavala ve Demirtaş’ın onlar adına niçin kahraman olduğunu anlamamız için yeterlidir.

Görüldüğü gibi bağımsız Türkiye’nin düşmanı çok…

O hâlde mücadeleye devam…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ