Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Organikte kadın eli…

Reklam
Organikte kadın eli…
Organikte kadın eli…
Organik Arıcılık Projesi kapsamında eğitim alan kadın çiftçilere kurs bitirme belgeleri dağıtıldı.
Burhaniye Hacıbozlar kırsal mahallesinde, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, İl Müdürümüz Erkan Alkan, Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Serkan Akça, İş Kur İl Müdürü Nazım Balcı, Burhaniye İlçe Tarım ve Orman Müdürü Muhsin Pala, protokol üyeleri ve bölge halkının katılımı ile düzenlenen programda proje kapsamında arı yetiştiriciliği kursuna katılarak başarılı olan kadın çiftçilere belgeleri verildi.
Bölgede uygulanması planlanan Organik Köy Projesi’nin ilk adımı olan Organik Arıcılık Projesi başarı ile uygulanmaya devam ediyor.
İl Müdürümüz Erkan Alkan uygulanan projenin önemini vurgulayarak üretilen ürünlere katma değer sağlamak adına benzer projelerin artarak devam edeceğini belirtti.
Program sonra mahalle sakinleri ile bir araya gelen İl Müdürümüz Erkan Alkan İl Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar ve projeler başta olmak üzere, Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi doğrultusunda başvurusu başlayan Ekonomik Yatırımlar ve Ekonomik Altyapı Yatırımları hibe destekleri hakkında bilgilendirme yaptı.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ