Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

MİLLİ BOKSÖRÜMÜZ ALİ DEMİREZEN GENÇLERLE BULUŞTU

Reklam
MİLLİ BOKSÖRÜMÜZ ALİ DEMİREZEN GENÇLERLE BULUŞTU
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü instagram sosyal medya hesabında Ataberk Sezer’in moderatörlüğündeki canlı yayının konuğu olan Milli Boksör Ali Eren Demirezen gençlerle söyleşide bir araya gelerek tecrübelerini paylaştı. Gençlik Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen söyleşide Milli Boksör Demirezen, sporculara; spor yapmanın yararları, sporda başarının sırları, sporun insan hayatı ve kariyerine verdiği olumlu etki gibi konularda bilgi vererek, boksa nasıl başladığını, dünya şampiyonluğuna kadar uzanan başarı öyküsünü anlattı. Kurtdereli Mehmet Pehlivan’ın torunları olarak her maça çıkarken, arkasında binlerce Balıkesirlinin, Türkiye’nin olduğunu düşünerek Türk Bayrağını dalgalandırma amacıyla ringe çıktığı belirten Ali Eren Demirezen; bu düşüncelerin kendisine güç verdiğini söyledi.
“Önünüze hedef koyun, hedeflerinizi büyük tutun, daha fazla okuyun ve daha fazla çalışın” diyerek gençlere tavsiyeler veren Milli Boksör Demirezen, bugüne kadar unutamadığı maçı, maça çıkmadan önceki hazırlıklarını ve örnek aldığı sporcuları anlattı.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ise Balıkesir’in gururu Milli Boksör Ali Eren Demirezen’e teşekkür etti.
Yıl boyu gerçekleştirilen İl Müdürlüğü spor, gençlik ve yurt faaliyetleri ile yatırımlarının tanıtıldığı video ile canlı yayın son buldu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ