Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

MHP’ye saldıranların ortak özelliği

admin

admin

MHP’ye saldıranların ortak özelliği

Milliyetçi Hareket Partisi, 13. Büyük Kurultayı için son hazırlıklarını yaparken, hiçbir zaman eksik olmayan fitne ve fesat yuvalarının yine harekete geçtiklerini ibretle izliyoruz. MHP var oldukça, kirli ve kanlı emellerine asla ulaşamayacaklarını bilen vatan-millet düşmanları aslında her zaman benzer saldırılar yaptılar. Türk siyasi hayatında üzerinde en fazla siyasi hesaplar yapılan ve karanlık oyunlar oynanmak istenen siyasi parti, Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Milliyetçi Hareket Partisi, Türk – İslam ülküsünden feyz alan değişmeyen ilkeleri, inançları, idealleri ve siyasi hüviyetiyle 52 yıldır siyaset sahnesindedir. Akla gelebilecek her türlü alçak saldırıyı defederek, bölünmesi ve parçalanması için sahneye konulan karanlık senaryoları parçalayarak bugünlere gelmiştir.

REZİL SENARYOLAR

MHP’ye yapılan saldırılar organizedir. Bunların içinde siyasi partiler ve arkasındaki güç ve çıkar odakları vardır. Nitekim, zillet ittifakını oluşturan partiler bütün imkânları ile MHP’yi hedef almakta, akla gelebilecek her türlü rezil senaryoyu oynamaktan geri durmamaktadır. Yeminli Türklük ve Türkiye düşmanları da bu kirli oyuna katkı yapmakta, destek vermektedir. Bölücü hainler ve bunlara payandalık yapan kokuşmuş zihniyetler için MHP zaten hedeftedir. PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerini saymaya bile gerek görmüyorum. Kısacası Türkiye Cumhuriyeti Devleti’yle, Türk milletiyle, bayrakla, ezanla, vatanla kimin meselesi varsa, doğrudan veya dolaylı olarak MHP’ye saldırmaktadır. Nitekim, MHP’ye saldıranların genellikle vatan hainleri oldukları tescillidir.

TAHAMMÜLÜMÜZ YOKTUR

Samsun’da ve Aydın’da ahlaksız iki failin yaptıkları insanlık dışı eylemler üzerinden MHP’nin hedefe konulmak istenmesi, kalleşliğin, alçaklığın nerelere kadar ulaşabileceğinin yeni versiyonu olmuştur. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, “Gerek güvenlik güçlerimiz, gerek adli makamlarımız, gerekse de Aydın il teşkilatımız üç hilalli dövmeyle afişe edilen cani hakkında ihtiyaç olan incelemeleri derinleştirmelidir. Bir kadına el uzatan, dil uzatan, kanına ve canına kasteden bir yaratığa tahammülümüz yoktur. Milliyetçi Hareket Partisi, lekesiz, gölgesiz ve şüphesiz ambleminin istismarına, adi bir suçlu vasıtasıyla karalanmasına asla göz yummayacaktır. Süreç nereye gidiyorsa oraya kadar götürülmeli, katil cezasını bulmalı, eğer varsa arkasındaki provokatörler deşifre edilmelidir” diyerek, MHP’yi bu kirli oyunlarına alet etmek isteyenlere hem hadlerini bildirmiş, hem de bütün Türk milletine teminat vermiştir.

SON DİRENİŞ BURCU

Türkiye sırat köprüsünden geçmektedir. Etrafımız kuşatılmak isteniyor. Cumhur İttifakı bu kuşatmayı yarmak, Türkiye’yi lider ülke yapmak için seferber olmuştur. Rahatsızlık da buradan doğmaktadır. Her türlü fitne ve fesada başvurdular sonuç alamadılar. Kaos ve kriz planları yaptılar bir işe yaramadı. Şimdi de doğrudan MHP üzerinden şanslarını deniyorlar. MHP’ye yakıştırma yapanları, aldığı oy üzerinden fitne oluşturmaya uğraşanları ibretle izledik. Unuttukları şey şudur: MHP’nin Türk siyasi hayatındaki önemi ve gücü, seçimlerde aldığı oyla hesaplanmamalıdır. MHP, Türkiye’nin ve Türk milletinin gelecek sigortası ve son direniş burcudur. MHP var olduğu sürece, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve büyük Türk milletinin varlığına kastetmek mümkün değildir. MHP dik durduğu sürece, Türkiye’nin milli birliğini sarsmak, bölünmez bütünlüğünü yıkmak, bölücü senaryoları hayata geçirmek mümkün değildir. MHP ayakta olduğu sürece, Cumhuriyet’in temel değerlerini ayaklar altına almak mümkün değildir. MHP’nin Türkiye’nin milli birliğine ilişkin sorumlu duruşu değişmediği sürece, bin yıldır bir arada yaşamış Türk milletinin fertleri arasına fitne tohumları ekmek ve Türkiye’yi kanlı bir kardeş kavgasına sürüklemek mümkün değildir.

ÖNCE MHP’Yİ HEDEFE KOYUYORLAR

Zaten MHP’ye saldıranlara bakın, bu tespitlerin ne kadar önemli ve hayati olduğunu görürsünüz. Ülkesiyle, milletiyle, bayrağıyla, devletiyle, vatanıyla bir meselesi olmayanların MHP ile bir alıp veremeyeceği olamaz. Ama nerede bir hain, bir alçak varsa, bölünmez bütünlükten kim rahatsızsa, bölücü senaryoları kim hayata geçirmek için uğraşıyorsa, Cumhuriyet’in temel değerleriyle kimin sorunu bulunuyorsa, ülkeyi bir kardeş kavgasına kim sürüklemek istiyorsa, mutlaka önce MHP’yi hedefe koyuyor, önce MHP’ye saldırıyor.

AYAR VERMEK KİMSENİN HADDİ DEĞİL

Boşuna çırpınıyor, boşuna uğraşıyorlar. Milliyetçi Hareket özünde karşılıksız bir vatan ve millet sevgisinden feyz alan bir ruh, gönül, inanç ve iman hareketidir. MHP, bölücü hainlerin kâbusudur. MHP, Türkiye üzerinde içeride ve dışarıda alçakça hesaplar yapanların can düşmanıdır. MHP’nin davası; Türk milletinin onur ve haysiyeti, mutluluk ve refahı, birlik ve kardeşliği, bölünmez bütünlüğü davasıdır. MHP’nin siyasi pusulası hiç sapmamıştır. Fikrî omurgası yara almamıştır. Tarih şahittir ki, Milliyetçi Hareket’in siyasi çizgisi bir minare gibi, bir bayrak direği gibi düz ve diktir. Milliyetçi Hareket’e ayar vermeye çalışmak, aleyhinde kampanya yürütmek, hiç kimsenin harcı ve haddi değildir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ