balikesirmeydan

MHP Karesi Belediye Meclis üyesi,işa damı Göktuğ ŞEREMETLİ Gazete MEYDAN’A konuştu. ”BALIKESİR SEVDAMIZ, TÜRKİYE DAVAMIZDIR

MHP Karesi Belediye Meclis üyesi,işa damı Göktuğ ŞEREMETLİ Gazete MEYDAN’A konuştu. ”BALIKESİR SEVDAMIZ, TÜRKİYE DAVAMIZDIR
Sonunda ölüm bile olsa ne sevdamızdan vazgeçeriz,ne de davamızdan vazgeçeriz..”
xxx
Balıkesir MHP Karesi Belediye Meclis üyesi,Balıkesirspor As Başkanı ,iş adamı Göktuğ ŞEREMETLİ Gazete MEYDAN’ın sorularını cevapladı.
MEYDAN:Türkiye’nin siyasi yaşamını değerlendirir misiniz?
ŞEREMETLİ:Ülkemiz global Emperyalist güçlerin saldırısını yaşamaktadır.Türkiye’nin jeopolitik konumu yüzünden bu güçler güçlü bir Türkiye istememektedir.Lakin Türkiye artık bu güçlere pabuç bırakacak bir ülke değildir.Bunlara boyun eğmeyen CUMHUR İTTİFAKI Türkiye’nin bekasına sahip çıkmaktadır.
MEYDAN:Peki muhalefet konusunda ne diyorsunuz?
ŞEREMETLİ:Başını CHP’nin çektiği sözde Millet İttifakı malasef Türkiye’nin beka meselesi konusunda duyarlı davranamamaktadır.Her konuya siyasi kar güdüsü ile bakıyorlar.Zaten bu yüzden de Milletten istedikleri desteği hiç bir zaman alamıyorlar.
MEYDAN:MHP’nin durumunu Balıkesir’de ve Türkiye’de nasıl değerlendiriyorsunuz.
ŞEREMETLİ:Balıkesir’de teşkilatlarımız ve Belediye Meclis üyelerimiz Balıkesir’in sorunlarını çözebilmek için birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Türkiye genelinde ise artık açıkça görülmüştür ki,MHP ve Devlet Bahçeli Milli varlığımızın sigortasıdır.
MEYDAN:Sizin iyi bir Balıkesirpor’lu olduğunuz ve Kulüp yöneticiliği yaptığınızı biliyoruz.Balıkesirspor hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
ŞEREMETLİ:Balıkesirspor bu şehrin onuru ve göz bebeğidir.Şehrin markasıdır.Bu yüzden bir Balıkesir’li olarak BALKES bizim sevdamızdır.Malasef bugün Balıkesirspor çeşitli maddi zorluklar yaşıyor.Kulüp başkanımızı ve yönetici arkadaşlarımız fedakarca çalışıyor.Balıkesirspor’u hiç yalnız bırakmayan taraftar kardeşlerimize de teşekkürü bir borç biliyorum.Ancak şunu da arzu ediyorum:Balıkesirpor’a bütün şehir sahip çıkmalıdır.Maçlara gidelim ve tirübünleri doldurup Balıkesirspor’a maddi manevi destek verelim.İnanıyorum ki;Balıkesirspor brlik ve beraberlik içinde yaşadığı kötü günler aşacaktır
MEYDAN:2023 seçimleri hızla yaklaşıyor.Türkiye ve Balıkesir için bir değerlendirme yapabilirmisiniz?
ŞEREMETLİ:Türkiye büyüyor.Türkiye büyüdükçe Küresel güçler rahatsız oluyor.Bu yüzden ülkemize acımasızca saldırıyorlar.Maalasef muhalefet de onların güdümünde hareket ediyor.Lakin biz Milletimize güveniyoruz.Milletimiz gerçekleri görüyor.2023 seçimleri Cumhur İttifalı’nın başarısı ile sonuçlanacaktır.Ayrıca herkes görecek MHP TBMM’deki milletvekili sayısını tahminlerin çok üzerinde arttıracaktır.
MEYDAN.Seçim çalışmalarınız hakkında kısaca bilgi verirmeisiniz?
ŞEREMETLİ:MHP olağanüstü bir gayretle çalışıyor.Genel merkezimiz bölgesel toplantılar gerçekleştird,.Genel Başkanımız Sn.Devlet Bahçeli Bey’in katılımları ile Türkiye’nin dört bir yanında mitingler yapıyoruz.Bu mitinglere halkımızın katılımı çok büyük bunu herkez görüyor.
Balıkesirde de çalışmalarımız aynı gayretle devam ediyor.Ben Karesi Belediye Meclis üyesiyim.Karesi İlçe Başkanımız Burak Boduroğlu ve İlçe yönetimiz olağan üstü bir gayretle çalışıyorlar.
Altıeylül teşkilatımız da öyle.
Kamuoyu görüyor..İl Başkanımız Ekrem Gökay YÜKSEL ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız çalışıyorlar.Balıkesir’i mahalle mahalle,sokak sokak 3-5 kez gezdiler.Durmuyor çalışıyorlar.
Ve şunu görüyoruz:Vatanfdaşlarımızın Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye teveccühü büyük.
20223 seçimleri Cumhur İttifakı’nın başarısı ile sonuçlanacaktır.
MEYDAN:Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?
ŞEREMETLİ:Bana bu imkanı verdiğiniz için teşekkür ederim.
BALIKESİR SEVDAMIZ,
TÜRKİYE DAVAMIZDIR
Sonunda ölüm bile olsa ne sevdamızdan vazgeçeriz,ne de davamızdan vazgeçeriz..
Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ