MHP GENİŞLETİLMİŞ BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISI BURSA’DA YAPILDI…

MHP GENİŞLETİLMİŞ BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISI BURSA’DA YAPILDI…
MHP GENİŞLETİLMİŞ BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISI
BURSA’DA YAPILDI…
Milliyetçi Hareket Partisi’nin “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla başlatılan mahalli idareler seçimlerine hazırlık çalışmalarının ilki, Bursa’da MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın Divan Başkanlığında gerçekleştirildi. MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüsel’in de katılarak divan da yer aldığı, Balıkesir MHP İl Başkanı Niyazi Tunç ve yönetimiyle İlçe Başkanları ve yönetimi, Belediye Meclis üyeleri olmak üzere Genişletilmiş Bursa Bölge İstişare Toplantısına katılım sağlandı.
Balıkesir, Yalova, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar ve Bursa Bölge milletvekilleri, Bölge MYK ve MDK üyeleri, belde, ilçe ve il başkanları, belde, ilçe ve il yönetim kurulu üyeleri, il disiplin kurulu başkan ve üyeleri, ilçe ve il çalışma grupları, belde, ilçe ve il belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyelerinin katılımı ile 12.00’de yapıldı.
Toplantıdan sonra MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel yaptığı paylaşımda şu açıklamayı yaptı:
“Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ’nin talimatlarıyla başlatılan 2024’e Doğru Diyar Diyar Anadolu programı kapsamında Bursa Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısına, İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve kıymetli teşkilat mensuplarımız ile birlikte katıldık”
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ