Kılıçdaroğlu:”Ahmet Akın bizim Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayımızdır.

Kılıçdaroğlu:”Ahmet Akın bizim Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayımızdır.

Ümit Kartal’ın İz Gazete‘de yer alan haberine göre, İzmir ile birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayının isml de netleşti.  O haber şöyle:

detail-photo-fancybox-2

İş insanları ziyaretinde
Balıkesir ve İzmir adayları belli oldu

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri Münir Sirhan Özen, Semiha Güneş, Ali Talak, Ali Kara ve Mehmet Selim Tan bugün CHP Genel Merkezi’nde Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. 30 dakikadan fazla süren görüşmeye ayrıca Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık eşlik etti.

 

Söylentilerin kaynağını sordu

detail-photo-fancybox-3

Güncel gelişmeler üzerine gerçekleştirilen sohbette konunun yerel seçimlere geldiği, CHP liderinin İZSİAD heyetine, “Ahmet Akın’ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacağına dair söylentiler nereden çıkıyor?” diye sorduğu öğrenildi.

 

“Ahmet Akın’ın alakası yok”

detail-photo-fancybox-4

Kılıçdaroğlu bu konuya dair, “Ahmet Akın’ın İzmir ile alakası yok. Ahmet Akın bizim Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayımızdır. Geçen seçimde de öyleydi ancak İYİ Parti ile ittifak kapsamında İYİ Parti’ye bıraktık ama olmadı. Şimdi de Balıkesir adayımız Ahmet Akın’dır” ifadelerini kullandı.

 

 

Balıkesirimnet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ