Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

KAPATAMIYOR MUSUNUZ?

admin

admin

KAPATAMIYOR MUSUNUZ?
(Şükrü ALNIAÇIK)
PKK’ya, HDP’ye ve destekçilerine verebileceğiniz en büyük ceza:
1- PKK’nın kuruluş yıllarında, 70’lerin sonunda bölücü teröre karşı millî ve yerli bir çizgide mücadele verirken 12 Eylül askerî darbesine maruz kalmış ve adil olmayan mahkemelerde yargılanarak ceza almış Ülkücü Taş Medreselilerden ÖZÜR dilemek…
2- Onlara, hürriyetlerinin kayıp gençlik, kariyer ve meslek edinme yıllarının bedeli olarak yüklüce bir TAZMİNAT ödemektir.
Dikkat!..
Emsal olur da anayasal eşitlik üzerinden komünistler de dava açar diye düşünürseniz, bağlı oldukları “meşru dernekler” varsa bunlardan resmi yazı isteyebilirsiniz.
Benim bildiğim kadarıyla her biri meşru ve Emniyette kayıtlı olan MHP ve Ülkücü Kuruluşlar mensupları dışında, hapis yatan ideolojik eylem sanıkları arasında 1981’de içerde tutuklu sanığı kalmayan TİKP dışında legal bir kuruluş yoktu.
Tamamı, devletin karşısına onuruyla çıkma kabiliyeti olmayan, yasa dışı silahlı fraksiyonlardı.
Not: Kimlerin tazminat hak edeceği konusunda MHP Genel Merkezinde konuşlu bulunan Taş Medreseli Ülkücüler Başkanlığının hazırlayacağı listeye göre hareket etmek, Milletin bekası için kırk yıllık dostlarıyla kavga etmiş Milliyetçi Hareket mensuplarını rahatlatan ve muarızları karşısında MHP’ye siyasi avantaj kazandıran bir psikolojik hamle olacaktır.
İnşallah ve saygıyla…
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ