KANDİL’DEKİ TECAVÜZLERE ARACI OLANLARIN ADI

Terör örgütü PKK’nın p*zev*nkliğine isterseniz şuradan başlayalım. Terörist Şemdin Sakık kod adı ile Parmaksız Zeki, biliyorsunuz 20 yılını terör örgütü PKK içinde sözde üst düzey yönetici konumunda geçirmiş, daha sonra teröristbaşı Öcalan ile anlaşmazlığa düşerek hakkında infaz emri verilmesinden sonra Irak’ın kuzeyine kaçmış ve orada Peşmergelere sığınmıştı. Türk devletinin yaptığı operasyonla orada yakalanıp Türkiye’ye getirilmişti. Şemdin Sakık, Diyarbakır Devlet Güvenlik Mahkemesinde “devletin hakimiyeti altında bulunan topraklardan bir kısmını devlet idaresinden ayırmaya yönelik eylemler yapmak” suçundan yargılandı ve idam cezasına çarptırıldı. Cezası daha sonra ömür boyu hapse çevrildi. Cezaevine girdiği 1998 yılından bugüne kadar 6 kitap yazmıştır. Bu kitaplardan birisi de “İmralı’da Bir Tiran: Abdullah Öcalan” isimli itiraflarının yer aldığı kitaptır. O kitapta teröristbaşı Öcalan’ın, kendi kardeşi Osman Öcalan’ın karısını nasıl alıkoyduğunu da şöyle anlatıyordu: “Osman’ın eşi Zehra’yı yanına, yani yoğunlaşma evlerine aldı. O evlere giren her kadına yaptığı gibi o kızın da ırzına geçti. Olup bitenleri duysun diye de bu yaklaşımını ve hakaretlerini etrafına sezdirdi. Yüzlerce kişiye hitap ederken ‘Bizim Osman da ben kadın seviyorum diyor. Ulan aşağılık adam, sen kim, kadın sevmek kim. Kadını sevseydin, sevdiğin kadın yanında olurdu. Oysaki onun seviyorum dediği kadın şu anda benim yanımda. Öyle ki ne yapıyorsam yanımdan ayrılmak istemiyor. Beni ona tercih etmiş olmalı ki git desem de gitmiyor.’ dedi.” Zehra daha sonra bir çatışmada ölür.

Kardeşinin eşine tecavüz eden p*zev*nklik işte budur. Elbette tek örnek bu değil. Yüzlerce örnek var. Şemdin Sakık, teröristbaşı Öcalan’ın kadın teröristlere tecavüz sistemini de şöyle anlatıyordu: “Öcalan, bütün bu kızları eğitim için çağırdığını söylüyordu. Herkese sahip olmak istiyordu; ama kızların çoğunluğu cinsel tacizlere ve köleleştirme yaklaşımlarına boyun eğmediler. Bu kızlara, ‘fahişeler, ajanlar, önderliğe özel savaş açmışlar’ diyerek suçlamalarda bulunurdu. Irzına geçtiği kızların sayısını bilmediği gibi tecavüzünü reddeden kaç kızı ölüme gönderdiğini de bilemez.”

 

 

Bu itiraflarda bulunarak terör örgütü PKK’nın içindeki tecavüz olaylarını kitabında kaleme alan Şemdin Sakık’ın kardeşi kim? Sırrı Sakık. PKK’nın yeni siyasi kölesi HEDEP’in milletvekili. Yani Kandil’deki teröristlerin tecavüz etmesi için garibanların çocuklarını dağa kaçırıp onlara tecavüz edilmesine aracılık eden bölücü partinin bir mensubu.

 

 

Sırrı Sakık, seçimden önce birçok “PKK’lı, Öcalan’lı” özgürlük zırvalarında bulunuyordu. Geçtiğimiz günlerde de TBMM kürsüsünden “Kürdistan” zırvalarında bulundu. TBMM Başkanvekili Celal Adan, tecavüzcü PKK’ya hizmet eden Sırrı Sakık’a hak ettiği cevabı çok güzel vermişti. O günlerde sosyal medya üzerinden “Seçimlerden önce Kılıçdaroğlu’na güvenerek “100 yıllık Cumhuriyeti değiştireceğiz”, “PKK’lı tutsakları ve önderimiz Öcalan’ı serbest bırakacağız” diyen emperyalizm pazarlamacılarına Sayın Celal Adan ne dediyse az bile demiştir! Az denilen her şeyi biz tamamlıyoruz.” şeklinde yorumlamıştım. Sırrı Sakık, kardeşi Şemdin Sakık’ın kitabındaki PKK’nın içindeki tecavüzlere ve Kandil’e aracı p*zev*nkliklere bakarsa Celal Adan’ın ince mesajını anlayabilir.

 

 

PKK kölesi Sırrı Sakık ve HEDEP’liler, Celal Adan’ın sözüne zıplamayı, zırlamayı bıraksın da Şemdin Sakık’ın kitabında teröristbaşı Öcalan’ın tecavüz ettiği kadınlara aracılık eden p*zev*nkliği sorgulasınlar. Yapabilir mi bu köleler?

Ne diyor Hareketin Lideri: Sayın Celal Adan’ın isabetli sözleri aynısıyla bizim de sözümüzdür. Sayın Adan sahipsiz değildir, yalnız değildir; saldırılar, istifa çağrıları ve hakaretler ayaklarımızın altındadır ve hükümsüzdür.