balikesirmeydan

BAYMOB Avrupa’nın en büyük mobilya fuarında

BAYMOB Avrupa’nın en büyük mobilya fuarında

BAYMOB Avrupa’nın en büyük mobilya fuarında

Dünya mobilya sektörünün en önemli buluşmalarından olan IIFF-İstanbul Mobilya Fuarı 3 bini aşkın markanın katılımıyla başladı. 3 milyar dolarlık ihracat hacmi oluşturmayı hedefleyen fuarda yerini alan sektörün Balıkesir’deki öncü firması BAYMOB reyonuna ilgi yoğundu.

BAYMOB Avrupa'nın en büyük mobilya fuarında

BALIKESİR‘İN DÜNYA MARKASI
BÜYÜK PAZARDAKİ YERİNİ ALDI

Dünya mobilya sektörünün en önemli buluşmalarından IIFF-İstanbul Mobilya Fuarı, 3 bini aşkın markanın katılımıyla başladı. 3 milyar dolarlık bir ihracat hacmi oluşturması beklenen fuarda, mobilya sektörünün ülkemizdeki önemli markaları arasına adını yazdırmayı başaran BAYMOB da yerini aldı.

Aralarında İngiltere, Fransa, Almanya, Suudi Arabistan, İsrail ‘in de bulunduğu çok sayıdaki ülkeye ihracat yapan BAYMOB, yeni konsept ile tasarladığı modelleriyle fuar ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor.

BAYMOB HEDEF BÜYÜTTÜ
BALIKESİR Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerindeki üretim kapasitesiyle, mobilyanın başkenti olarak bilinen İnegöl’deki firmaların önüne geçen BAYMOB, ulusal ve uluslararası fuarlarda pazar payını giderek büyüttü.

BAYMOB Mobilya Şirketi yönetim kurulu başkanı Metin Baykan, balikesirim muhabirine yaptığı açıklamada, mobilya sektörünün özellikle son 10 yıldır global pazarlarla rekabet ederek önemli bir seviyeye  ulaştığına dikkat çekti.

FRANSA’DAN ARABİSTAN’A…
Türkiye’nin  çok ihracat yapan ilk 8 ülkeden biri  haline geldiğini hatırlatan Metin Baykan, BAYMOB olarak ihracaak yaptıkları Bulgaristan, Özbekistan, Belçika, İngiltere, Fransa, Yunanistan, Almanya, Azerbaycan, Filistin, Ürdün, Suudi Arabistan gibi çok sayıda ülkede bayileri bulunduğunu söyledi.  Balıkesir’den bir dünya markası çıkarmanın gururunu Balıkesirli hemşehrileriyle paylaştıklarını ifade eden Baykan şöyle devam etti:

BAYMOB DÜNYA MARKASI OLDU
“Dünya pazarındaki payımızı artırmak amacıyla ulusal ve uluslararası, özellik de yurtdışı ağırlıklı fuarlara katılmayı önemsiyoruz. IIFF-İstanbul Mobilya Fuarı da, alanında dünyanın en büyük fuarı. Son 10 yıldır bu fuardaki yerimizi alıyoruz. Pandemi nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşanmıştı. Sektörün ürün çeşitliliğini ve geleceğini belirleyen fuara bu kez dünyanın her yerinden büyük ilgi var. Yurtdışı bayi sayımızı ve ihracaatımızı arttırarak hem ülkemiz, hem de Balıkesir ekonomisine katkı sunmayı hedefliyoruz.”

AVRUPA’NIN EN BÜYÜĞÜ
Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED tarafından Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım AŞ ve Mos Fuarcılık AŞ iş birliğiyle gerçekleştirilen fuar, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) eş zamanlı olarak kapılarını ziyaretçilerine açtı. Çeşitli ülkelerden 1.000’den fazla katılımcı firma ve 3 binin üzerinde markaya ev sahipliği yapan fuar dünya mobilya sektörünün en önemli buluşmaları arasında yer alıyor. Avrupa’nın en büyüğü olan ve 140 binden fazla ziyaretçi hedefleyen İstanbul Mobilya Fuarı, 29 Ocak’ta sona erecek.

 

 

 

 

BAYMOB MOBİLYA HAKKINDA

Baymob Mobilya, 1981 yılında Balıkesir’de kuruldu. Amacını alanında uzmanlaşarak, her anlamda fark yaratmak olarak belirledi. En iyiye ve en güzele ulaşmak için; teknolojik tesislerden yalın üretime, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünlerden, sektöründe ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdi.

Oluşturduğu özgün tasarımlarını tüm dünyaya ulaştırmayı hedefleyen Baymob, uluslararası pazarlara açıldı. Sektöründe öncü ve lider olan Baymob; yatak odası, yemek odası, genç odası ve tv üniteleriyle her kesime yönelik mobilyalar ve oda aksesuarlarını, “Baymob” bayi mağazalarında müşterileri ile buluşturuyor.

 

 

balıkesirimnet
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ