Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

Atamızı saygı ve özlemle anıyoruz

Reklam
Atamızı saygı ve özlemle anıyoruz

Atamızı saygı ve özlemle anıyoruz

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 83’üncü yılında saygı, minnet ve şükranla anıyoruz…Atamızı saygı ve özlemle anıyoruz

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 83’üncü yılında saygı, minnet ve şükranla anıyoruz…

Devlet erkanı Anıtkabir’de! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asla izin vermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki heyet, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 83. yılı dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Ülkemizin bütünlüğüne, devletimizin bekasına, necip milletimizin birliğine, dirliğine ve kadim değerlerine kast edilmesine asla izin vermeyeceğiz.’ ifadelerine yer verdiDevlet erkanı Anıtkabir'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asla izin vermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki devlet erkanı 10 Kasım dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrini ziyaret etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki heyette TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bakanlar, siyasi parti liderleri, komuta kademesi, kurum ve kuruluş başkanları yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyet Atatürk mozolesine çelenk bıraktı, ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Erdoğan, “Aziz Atatürk, zat-ı alinizi vefatınızın 83. seneyi devriyesinde bir kez daha rahmetle yad ediyoruz. Kurduğunuz ve bizlere emanet ettiğiniz cumhuriyetimizi müstevlilerin emellerine dahil olan betahlara rağmen büyütmeye, kalkındırmaya, bölgesinin ve dünyanın parlayan yıldızı yapmaya devam ediyoruz. Eğitim, sağlık, güvenlik, sanayi başta olmak üzere her alanda elde ettiğimiz tarihi başarılarla 2023 hedeflerimize kararlılıkla ilerliyoruz. Ülkemizin bütünlüğüne, devletimizin bekasına, necip milletimizin birliğine, dirliğine ve kadim değerlerine kast edilmesine asla izin vermeyeceğiz. Ruhun şad olsun.” dedi.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ DE, ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENLERİ İÇİN ANITKABİR’DEYDİ

Milletçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anıtkabir’de 10 Kasım ATATÜRK’ü anma törenlerine katıldı.

ERDOĞAN’DAN ATATÜRK PAYLAŞIMI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 83’üncü yılında sosyal medya hesabından da saat 09.05’te paylaştığı mesajla andı. Erdoğan, paylaşımında, “İstiklal mücadelemizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 83’üncü yılında tazimle, rahmetle yad ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Paylaşımda, Atatürk’ün fotoğrafı ve “Saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.” ifadesinin bulunduğu görsele de yer verildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ