Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
balikesirmeydan

‘Akıllı’ Fiat ucuz kasko

Reklam
‘Akıllı’ Fiat ucuz kasko

‘Akıllı’ Fiat ucuz kasko

Türkiye’nin ilk uzaktan erişim teknolojisini hayata geçiren Fiat, Yol Arkadaşım Connect uygulamasıyla araç ile sürücüyü birbirine bağladı. Connect teknolojisi, kişiselleştirme yetkinliğiyle araç kaskosunda müşterilere gereksiz ücretler ödetmiyor.

‘Akıllı’ Fiat ucuz kasko

Yavuz Müftüoğlu / TÜRKGÜN

Türkiye otomotiv sanayine damga vurmuş markaların başında gelen Fiat, hem ülkemizde üretiliyor hem de ihraç ediliyor. Teknolojiyi de yakın takip eden Fiat, Türkiye’nin ilk uzaktan erişim uygulaması ‘Fiat Yol Arkadaşım Connect’ ile araç ve sürücüyü birbirine bağladı. İki yıl önce bazı bayilerinde ‘görüntülü görüşme’ teknolojisini kullanmaya başlayan Fiat, pandemiyle birlikte tüm bayilerini dijitalleştirdi ve müşterilerine dijital kanallardan üzerinden araç satın alma imkanı sundu. Otomotiv sektöründeki teknolojik gelişmeleri, dijitalleşen bayi satışlarını, elektrikli Fiat modelini ve ÖTV’yi Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç’a sorduk.

HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

“Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için devreye aldığımız ve çok değer verdiğimiz bir uygulama olan ‘Fiat Yol Arkadaşım (FYA) Connect’, Türkiye’nin ilk uzaktan erişim teknolojisi” diyen Altan Aytaç, “Uzaktan bağlanabilirlik teknolojisiyle araç ile sürücüyü, sürekli zenginleştirdiğimiz Fiat Yol Arkadaşım aplikasyonu sayesinde birbirine bağlayarak, müşteri deneyimini farklı ve ayrıcalıklı bir boyuta taşıyoruz” dedi.

“Fiat Yol Arkadaşım Connect Kasko projemiz ile ilgili ayrı bir parantez açmak istiyorum” ifadesini kullanan Aytaç şunları söyledi: “Connect bağlanabilirlik teknolojisi müşterilere gereksiz ücretler ödetmiyor. Uygulamayı kullananlar, araç kullanım verileri analiz edilerek hesaplanan sürüş puanının haricinde, otomobilin kullanım süresine göre kasko poliçelerinde indirimden yararlanabiliyor.”

Dijitalleşmenin günlük hayatımızdaki yerinin hızla arttığını söyleyen Altan Aytaç, “İki yıl önce 35 bayimizde sağlamakta olduğumuz canlı ve görüntülü görüşme hizmetimizi de pandemiyle birlikte Türkiye’de bulunan bayilik ağımızın tamamında online ortama taşıdık” dedi.

Altan Aytaç, Aytaç, “İlk elektrikli Fiat
500, önümüzdeki yıl Türkiye’de
olacak.”

 

FYA CONNECT NE iŞE YARIYOR?

 • Araç lastik durumu
 • Uzaktan bagaj açma
 • Ambulans çağırma hizmeti
 • Çekilme uyarısı
 • Kaza ve kara nokta bildirimi
 • Hız ve mesafe limiti
 • Yolculuklarım-servis/ bakım bilgileri
 • Acil yol arkadaşım
 • Araç ikaz bildirimleri
 • Araçtan uzakta km durumu
 • Yakıt ve akü durum bilgisi
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ